fonradar

2006 ba bs ler ve torba yasa

FATİH PESEN

Katkı Sunan Üye
Sayın meslektaslar, bugune kadar maliyeye verilmemiş olan 2006 yılına ait ba bs yi gönderdim fakat 6111 secenegi secilemiyor bildirim oldugu icin. Bildirimi onayladıktan sonra vergi dairesine gidip cezasını kestirip 6111 e göre %50 mi uygulatmak gerekiyor torba yasa kapsamında ?

Ynt: 2006 ba bs ler ve torba yasa

özel onaydan sonra 6111 seçeneğine tıklayıp onaylama yapmalısınız.

Vergi dairesi mi sizden bildirim istedi?

NİSANLI ' Alıntı:
özel onaydan sonra 6111 seçeneğine tıklayıp onaylama yapmalısınız.

Vergi dairesi mi sizden bildirim istedi?
Özel onayı seciyorum, sonraki ekranda kss ve dzl isaretlenebiliyor sadece, e beyan servisi ile de görüstüm bildirimler girmiyor o yüzden işaretleyemezsiniz dediler. Vergi dairesi istemedi ben gönderiyorum verilmeyen beyannameler ve bildirimleri. Sanırım vergi dairesinde cezayı kestirip %50 uygulanacak.

Yanlış hatırlamıyorsam özel onay, 6111 ve KSS seçmelisiniz. Daha sonra vergi dairesine giderek özel usulsuzlük cezalarını silmeliler

444 0 435 ile de görüstüm, ba bs leri 6111 e göre gönderemezsiniz dediler. Bu nasıl iştir anlamadım

Geçen hafta kdv, muhtasar, Geçici 6111 göre gönderdim. Ne yani Ba Bs üvey beyannamemi?

NİSANLI ' Alıntı:
Geçen hafta kdv, muhtasar, Geçici 6111 göre gönderdim. Ne yani Ba Bs üvey beyannamemi?
Bende gönderdim onlarda böyle bir problem olmadı, bildirim oldugu icin kapsam dısı olabilir sanırım, garip ama gercek !