2010/Temmuz Sınav Sonuçları

fc64

Katkı Sunan Üye
bugün 60. gün ve açıklanmasını ümit ediyoruz...

Ynt: 2010/Temmuz Sınav Sonuçları

arkadaşlar sınavın yapıldığı günü değil kağıtların komisyona teslim edildiği günü esas alıyorlar yani 05.07.2010 otomatik olarakta 05.09.2010 yasal sürenin dolduğu gün diyorlar.. tesmerde telefona cevap veren bey böyle söylüyor.. yani bizce yasal gün doldu ama onlarca dolmadı..

peki yasal süre içinde muhakkak okuyorlarmı yoksa yasal süreyi geçtiği oluyormu?

feyruka ' Alıntı:
peki yasal süre içinde muhakkak okuyorlarmı yoksa yasal süreyi geçtiği oluyormu?

yasal süreyi geçtiği sınavlar oldu. maalesef yasal süre felan dinlemiyorlar. okumadıklarında ek süreyi istiyolar ve bizi delirtiyolar.

gencay07 ' Alıntı:
feyruka ' Alıntı:

yasal süreyi geçtiği sınavlar oldu. maalesef yasal süre felan dinlemiyorlar. okumadıklarında ek süreyi istiyolar ve bizi delirtiyolar.
bkz. şu anki halimiz ;D :mad: ;D :mad: ;D

pazartesi günü inşallah aramalar başlar...

maliyet muhasebesindeki mağduriyetimiz aralık ayında inşallah giderilir...

zeyna78 ' Alıntı:
Pazartesi aramalar başlasa salı siteden öğrenebiliyoruz değil mi?
Yani en erken salı öğreneceğiz.
Kaçıncı gün olacak? off

ben saymıyorum artık :-X öyleeeeeeee bekliyorum sadece

ALINTIDIR BAŞKA BİR FORUMDAN

Arkadaşlar Finansal Muh.sınavını hazırlayan meşhur Yusuf Sürmen'e mail attım neden açıklanmadığına dair işte cevabı :

Send e-mail
Find e-mail Add to contactsTo
From: [email protected]
Sent: Sunday, September 19, 2010 10:25:15 PM

Benim ile ilgili bir konu değildir.Kendimi ilgilendiren Finansal Muhasebe notlarımı 10 Ağustos 2010 tarihinde ilgililere teslim ettim.

fc64 ' Alıntı:
ALINTIDIR BAŞKA BİR FORUMDAN

Arkadaşlar Finansal Muh.sınavını hazırlayan meşhur Yusuf Sürmen'e mail attım neden açıklanmadığına dair işte cevabı :

Send e-mail
Find e-mail Add to contactsTo
From: [email protected]
Sent: Sunday, September 19, 2010 10:25:15 PM

Benim ile ilgili bir konu değildir.Kendimi ilgilendiren Finansal Muhasebe notlarımı 10 Ağustos 2010 tarihinde ilgililere teslim ettim.

bana pek inandırıcı gelmedi, ben komisyonda olsam banada aynı soruyu sorsan bende filanca tarihinde teslim ettim der dorumluluğu üstümden atardım.

Arkadaşlar aramalar başladı.Aranmıyanlar korkmasın odalara sorabilirsiniz.....

Aramalar basladi smmm oldum

arkadaşlar İzmir TESMER'den aradı, çok şükür sonunda son hakkımda ruhsata hak kazandım, darısı herkesin başına hak eden herkes kazansın dilerim..

Benim bir arkadasımın da tek dersi vardı. onuda vermiş. belgeyi hakeden arkadaslarımızı kutluyorum. camiaya hosşgeldiniz.