2011/Temmuz sınavı ne zaman açıklanır arkadaşlar?

Ynt: 2011/Temmuz sınavı ne zaman açıklanır arkadaşlar?

bayramdan önce açıklanması lazım. yoksa hocalar tatile gider 70-80 güne uzar bu iş.
ben 26-27ağustos diyorum.

sserpil ' Alıntı:
bayramdan önce açıklanması lazım. yoksa hocalar tatile gider 70-80 güne uzar bu iş.
ben 26-27ağustos diyorum.
geçen sene aynen dediğin gibi oldu 83-84 gün sonra açıkladılar, inşallah dediğin gibi olur
hem bu dönem sınava ilk defa başvuranların sayısı yok denecek kadar az bu nedenle kağıtların okunma süresinin kısalması lazım

Araya ramazan giriyor eylül'ün ilk haftası diyorum.

30 agustos olsun zafer bayramında ayrı bir zafer yaşatsınlar bize ....

eylülün ilk haftası bayram sonu olduğu için eylül 9 yada 10 diyorum. açıkcası erken açıklama gibi bi sürpriz beklemiyorum.

eylülden önce açıklamazlar diye düşünüyorum ama başvuranların sayısının azlığı falan filan olursa da ağustosun son haftası açıklarlar muhtemelen.

açıklasınlarda biran önce bitsin bu iş kabak tadı vermeye başladı:)

arkadaşlar,
hocalar vicdanlı davransınlar,
notları bol bol kullansınlar, geçelim dee..
isterlerse 90 günde açıklasınlar..

inşallah çifte bayram yaşarız

Tesmerin sitesinden ilk defa böyle bir şey 2-3 Temmuz 2011 tarihlerinde yapılan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınav Sonuçları 1 Eylül 2011 Perşembe günü açıklanacaktır. İlgililere duyurulur.

aa a çok şaşırdım .. evet gerçekten bir ilk. geçen dönem o kadar çok aradıkki odaları adamlar bizden bıktılar ;D
Bayram tatilinde sürekli aranıp rahatsız edilmemek için açıklama yaparak şimdiden önlemlerini aldılar.. hayırlı uğurlu olsun..

bayramın 3. yani son günü açıklama mı yapacak yani bunlar e o zaman ikinci gününde aramaları yapacaklarını farz edersek biraz zor gibi görünüyor.

ama yine de siteye böyle bi duyuru koymaları iyi olmuş.

mart sınavında o kadar çok aradıkki yücel başkanı artık anladılar bize eziyet ettiklerini

aazakli ' Alıntı:
Tesmerin sitesinden ilk defa böyle bir şey 2-3 Temmuz 2011 tarihlerinde yapılan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınav Sonuçları 1 Eylül 2011 Perşembe günü açıklanacaktır. İlgililere duyurulur.

Tesmer için büyük bir adım tebrik etmek lazım :)

Sınav sonucunu 1 Eylül 2011 de açıklıycaz diye yazı yazmışlardı, şimdi 2 Eylül 2011 diye değiştirmişler :) yakında 5 Eylül 2011 Pazartesi yazarlarsa hiç şaşırmam...

1 Eylül sınavdan sonraki 60. gündü, herhalde "Ne yapıp yapıp süresinde açıklayalım" diye karar verdiler, ama sonradan resmî tatil olduğunu farkedip düzelttiler. 2 Eylül resmî tatil olmadığı için tekrar değiştirmezler diye düşünüyorum; zira bugüne kadar kendilerini tarih vermeye mecbur hissetmiyorlardı ve vermeyebilirlerdi, bu kez bir ilk yaşanacak gibime geliyor.