fonradar

2012/Mart Yeterlilik Sınav Sonuçları Geri Sayım Başladı.

Arkadaşlar Teos web sitesine girmeye çalışıyorum ama BAKIM ÇALIŞMASI diyor. acaba notları yüklüyor olabilirlermi?

Ynt: 2012/Mart yeterlilik Sınav sonuçları geri sayım başladı.

son 8 gün umarım zamnında açıklanır.

evet artık son haftaya girdik stres heycan bir birine karışmaya başladı. hepimiz için hayırlısı olsun artık...

ya sabır bu kadar bekletilmez ki bu kadar geç açıklanmaz ki

arkadaşlar geçenler mutlaka aranıyor mu yoksa arayabildikleri kadar kişiyi mi arıyorlar birde sınavın açıklandığı gün aramalar devam ediyor mu ?

Sınav komisyonundakilerin bu kadar sürede neye baktıklarını anlamak çok zor. İlla ki 60 günlük süreyi doldurucaklar saçmalık.

öleceğim heyecandannnn
birde ozan bingölün kitabını alan varmı nasıl içerik anlaşılırmı sınava uygunmu arkadaşlar,

oda bir kaç gün önceden arıyor kazananları geçen arkadaşlar öyle diyor bakalım artık hepimiz için hayırılısı olsun ... az kaldı

Geçenlerin hepsi aranıyor diye kesin birşey yok.
Bağlı olduğunuz odaya genelde 1-2 gün önceden listeler gidiyor. Başkanlarda müjdeli haberi ilk veren kişi olmak için arayıp tebrik ediyor.
Açıklansa da derin bir ohh çeksek artık...

Ankara Odası önce mesaj atıyor, sonra arıyolar bazen de sadece msj atıyolar. aynı gün akşamda açıklanıyor zaten. umarım arananlardan oluruz :)

Perşembe akşamı yada cuma sabahı telefon bekleyin arkadaşlar. Bizim Kütahya'da sürekli bu şekilde oldu.

Aranan yok mu arkadaşlar?

daha erken cuma günü açıklanır..inşallah yani

ama daha erken açıklanıyor diye biliyorum geçen arkadaşlara ya sms ya da arıyorlar sanırım...

kurdeşen çıkartacam şimdi...ne var bugünden açıklasalar!!

arkadaşlar sınav genelde cuma günü ögleden sonra siteye yükleniyor. aşırı yogunluktan dolayı şanslı olanlar dışında ancak geceye dogru ögrenebiliyoruz. kazananların kesin aranması söz konusu değil. bizzat eşimin sınavında şahit oldum. şimdide ben kıvranıyorum.. resmen kriz ortamı... Allah herkese başarılı olmayı nasip etsin.

fthemir ' Alıntı:
arkadaşlar sınav genelde cuma günü ögleden sonra siteye yükleniyor. aşırı yogunluktan dolayı şanslı olanlar dışında ancak geceye dogru ögrenebiliyoruz. kazananların kesin aranması söz konusu değil. bizzat eşimin sınavında şahit oldum. şimdide ben kıvranıyorum.. resmen kriz ortamı... Allah herkese başarılı olmayı nasip etsin.
AMİN Cümlemize inş. İnsanın içi kıpır kıpır ediyor heyecandan inş. hayırlı sonuçlar alırız Belgemizi aldıktan sonrada Hayırlı işlerde kullanırız. Saygılar

aranan arkadaşlar olursa lütfen paylaşsın herkes için hayırlısı olsun ...

Ben varım arkadaşım senın durumunda olan..vergiden tam 50 beklıorum..az bır puan kırması demek geçememem demek:( insaflı olurlar insallah