2012 Mart Yeterlilik Sınav Sonuçları ....

Arkadaşlar Teos sisteminden sınav sonuçları bölümüne girdiğimde girilen sınav alanında 1 ve 0 şeklinde ders adlarının altında ibareler görüyorum.Ben tüm derslere girdiğim halde bu şekilde görülmesi garibime gitti ve tesmer i aradım, onlarda endişe edilecek bir durum olmadığını dikkate almamam gerektiğini söylediler..Ama merak ediyorum çünkü daha önce baktığımda ( 2 hafta önce ) 7 ders ten 3 tanesinin altında 1 diğerleri 0 dı bugün baktığımda 5 tanesi 1 2 tanesi 0 olarak görünüyor...Acaba sınavdan geçip geçilmediğini yada sınavın okunup okunmadığını mı ifade ediyor ...
iyi günler dilerim.

Ynt: 2012 Mart Yeterlilik Sınav Sonuçları ....

panik yok :) benimde Mart sınavı ilk girişimdi. geçen hafta baktım üç derste girilen sınav sayısı 1 yazyordu. şimdi baktım 6 derste girilen sınav sayı 1 yazıyor. sanırım notla yükleniyor.
inşallah hayırlı sonuçlar çıkar...

önceden hepsi sıfır diye hatılıyorum, az önce baktım 6 tane 1 var galiba okunan sınav sayısı diye tahmin ediyorum..göbeğimiz çatladı yahu artık açıklansın gelsin 18 mayıs..

arkadaşlar endişeye gerek yok,bende aralıkta ilk defa girmiştim...martta 3 dersten 2.girişimdi. geçenlerde diğerlerinde 1 gözüküyordu.sonradan diğerinde 2 gözüktü sonra diğerinde şimdide diğerinde 2 yazıyor.Sanırım cevaplarımı okdular:) yalnız sizede geldimi bilmiyorum ama geçen hafta bana odadan yazı geldi kurs kayıtları başladı tek ders 75 tl diye.sanırım bu rütun gönderilen birşey değilmi.yoksa derslerden kaldımda mı gönderdiler:D bi aksilik olmazsa kalan 3 üde verdiğimi düşünüyorum ama hayırlısı bakalım.

sonuçlar ne zaman açıklanacak? 18 mayıs diye biliyorum doğrumudur? selamlar.

evet 18 mayıs cuma günü açıklanacak .. acaba sabah mı yükleniyor yoksa 18 inin 00:00 da açıklanır mı ? geçmiş tecrübesi olan arkadaşlar açıklama pls :)

sınavın açıklanma saatini soran arkadaşlar 14:00 civarları açıklanıyor okadar relakslarki öğlen yemeğini yiyorlar beyinleri açılıyor tahminimce e hadi sistemi açalım diyorlar bir zahmet çalışan arkadaşlar emin olun o güne kadar heyecan oluyor ama o gün saati unutuyorsunuz arkadaşların yada odanın hatırlatması ile ayıkıp sisteme bakıyorsunuz umarım herkezin beklediğine değer sonuçlar yansır ekranlara :((((

yine yeni bir gün yeni bekleyiş heycan stres dolu bir hafta başladı hepimiz için hayırlı olsun ...

hayırlı bir hafta olur umarım..cumaya kadar beklemeye devam..

Umarım hepimizin beklediğinden daha iyi sonuçlar olur...;) perşembe günü aranırız inşallah..

tam 18 mayısa açıklaır mı arkadaşlar...ben ilkdefa martta girdim daha önce giren arkadaşlar daha önce sonuçlar gecikmeli yada erken açıklandığı oldumu acaba?

2011/temmuz dönemi sınav sonuçları bir hafta erken açıklanmıştı. 2011/aralık dönemi ise bir gün gecikmeli açıklanmıştı.

Emek veren herkesin aranması dileğiyle... Başarılar diliyorum.

cuma ya yaklaştıkça beklentisi artıyor insanın. bugunden arama yapılmasının çok düşük bir ihtimal oldugunu ve 1 dersin sınırda oldugunu bildiğim halde aklıma her geldiğinde cep telefonumu kontrol ediyorum :) bilmiyorum benim durumumda olan var mı :)

Heyecanlı bekleyiş devam ediyor..Bakalım neler olacak hepimiz yarın yada en geç cuma günü haberdar olacağız..
Aranan vs. gibi bir durum olursa mutlaka burada paylaşalım ... herkes için hayırlı olması dileğiyle

fthemir benim durumum seninkiyle aynı kardeşim benim de tek ders son hakkım bekliyorum artık hayırlısı olsun stresten eridim resmen yok böyle bir psikoloji allah kimseye vermesin ... her şeyin hayırlısı...

arkadaşlar inşallah beklentiniz gerçekleşir .. tek derslerinizi verirsiniz ... bizim daha ilk girişimiz bakalım nası bi tablo karşımıza gelecek :)

İnşallah son hakkımıza kadar kalmayız.