fonradar

2013-03 Dönemi Sınav Sonuçları Açıklama Zamanı ?

Arkadaşlar merhaba,

3. Dönem Yeterlilik sonuçları nezaman açıklanır? 60 gün sonra açıklanıyor diye biliyorum.Şimdi kaba taslak bir hesap yaptığımızda 28 Şubat mı oluyor yoksa 3 Marta sarkar mı?

Ben tesmere toplu halde mail dilekçe fax tel ile müracat edelim derim. soruları çok zor soruyorlar. 3 yıl kahır çekmiş yaşı 30 yaklaşmış olan bizler için daha nediye kasarlarki. Bunun da artık bir çözümü olmalı. Test olsun mesela.... Bu kadar insanı kırıp geçirmenin bi anlamı yok. sonuçta bu kadar insan smmm olacak. Devlet kaspısında memur olmuyoruz. ya büro açacaz ya özle sektörde smmm olacaz.
Çok zorluyorlar çok
kayseri odasının staj başlatma kazananlar listesine baktım
385 kişi sınava girmiş 31 kişi kazanmış bu nasıl bir şeydir arkadaş.
Önce staj başlatmada %90 kişiyi ele sonra gel bi %90 da bitirmede ele.
Ne olacak bu durum......

Arkadaşlar merhaba,

3. Dönem Yeterlilik sonuçları nezaman açıklanır? 60 gün sonra açıklanıyor diye biliyorum.Şimdi kaba taslak bir hesap yaptığımızda 28 Şubat mı oluyor yoksa 3 Marta sarkar mı?

hocam naptın 3 marta kadar uzattın goren duyan olmasın aman ha :)

Ben tesmere toplu halde mail dilekçe fax tel ile müracat edelim derim. soruları çok zor soruyorlar. 3 yıl kahır çekmiş yaşı 30 yaklaşmış olan bizler için daha nediye kasarlarki. Bunun da artık bir çözümü olmalı. Test olsun mesela.... Bu kadar insanı kırıp geçirmenin bi anlamı yok. sonuçta bu kadar insan smmm olacak. Devlet kaspısında memur olmuyoruz. ya büro açacaz ya özle sektörde smmm olacaz.
Çok zorluyorlar çok
kayseri odasının staj başlatma kazananlar listesine baktım
385 kişi sınava girmiş 31 kişi kazanmış bu nasıl bir şeydir arkadaş.
Önce staj başlatmada %90 kişiyi ele sonra gel bi %90 da bitirmede ele.
Ne olacak bu durum......

hocam test olsun demişsiniz ama test sınavında da %8 başarı ancak sağlanmış kayseride.

Bilmiyorum, bizden beklenen kriterler her ne ise o bilgi beceri düzeyine ulaşmamız halinde belgeye sahip olmamız gerekir. Ama zorlama ile; "bu sene denetimden herkesi bırakalım 70 puanlık soruyu çalıştıkları hiçbir kitapta olmayan son 2 ay içinde resmi gazetede yayımlanan tebliğlerden soralım" art niyeti olunca işin içinde, insan kabullenemiyor.