2013/2. Dönem - 29/06/2013-30/06/2013 Dönemine Başvurumu Yaptım...

stajyeradayi

Katkı Sunan Üye
Evet arkadaşlar 2013/2. Dönemi için Allah'ın izniyle başvurumu yaptım, ilk kez sınava gireceğim ve bu yüzden oldukça da heyecanlıyım. Ama kendimi hazır hissetmiyorum :S Artık zaman yavaş yavaş azalıyor. Baharında gelmesiyle bizleri biraz daha zor günler bekliyor. İnşallah Allah hepimizin gönlüne göre verir. Herkesin mutlu olması dileği ile...

bende hayırlısı olur inş. diyorum ama şu bir gerçekki mesleğin yapılamaması için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar ne yazıkki

Amin. Sanki o kağıtlar önüme gelince hiçbirşey yazamayacakmışım gibi geliyor... Sn. cekmeceli siz ne durumdasınız? Çalışabildinizmi?

Başarılar.. İlk sınavda aşırı derecede heyecan oluyor... Oda normaldir. Hepimizin dileği ilk sınavda hepsini vermek umarım sonraki sınavlara gerek kalmaz kalsa bile seni sıkıntıya düşürmeyecek bir sonuç alırsın..

Başarılar.. İlk sınavda aşırı derecede heyecan oluyor... Oda normaldir. Hepimizin dileği ilk sınavda hepsini vermek umarım sonraki sınavlara gerek kalmaz kalsa bile seni sıkıntıya düşürmeyecek bir sonuç alırsın..

Çok teşekkür ederim. İnşallah, Amin. Allah herkesin yardımcısı olsun...

İnşallah geçmişsinizdir. Ben ilk kez gireceğim için neyi nereye yazacağım nasıl yazacağım hiç bilmiyorum. Stres, heyecan, sıkıntı... Çalıştığımdanda korkuyorum ya olmazsa bakalım hayırlısı. Siz daha önce sınava girmiş biri olarak bana ne tavsiye edersiniz? (ilk kez gireceğim.) Şunu şunu mutlaka yap dediğiniz birşey varmı?

Hayırlı olsun...İnşallah ilk girişinde hepsini verirsin. Hakkında her şeyin hayırlısı. Çalışırsan Allahın izniyle yaparsın. Başarılar...

ben sadece şunu söyleyebilirim.. fazla strese gerek yok... sözel sorulara mümkün olduğunca bir şeyler yazmaya bak .. sayısallar da maliyet sonuca odaklı zaten finansal tablolarda yorumların güzel olmalı güzelden kastım karşı tarafın istedigine yakın şeyler yazman finansal muhasebe zaten kayıt işi olduğu için bişey söylemeye gerek duymuyorum. Ayrıca kendine bir çalışma planı bir yol haritası çizmeni ve bir an önce çalışmaya başlamanı tavsiye ederim

ben sadece şunu söyleyebilirim.. fazla strese gerek yok... sözel sorulara mümkün olduğunca bir şeyler yazmaya bak .. sayısallar da maliyet sonuca odaklı zaten finansal tablolarda yorumların güzel olmalı güzelden kastım karşı tarafın istedigine yakın şeyler yazman finansal muhasebe zaten kayıt işi olduğu için bişey söylemeye gerek duymuyorum. Ayrıca kendine bir çalışma planı bir yol haritası çizmeni ve bir an önce çalışmaya başlamanı tavsiye ederim

İlk kez girmenin bi acemiliği olacak sanırım. Ama tavsiyeleriniz ışık tutucu... Teşekkür ederim gerçekten...

Bende haziran da ilk kez gireceğim, başvurumu önümüz deki hafta içinde yapmayı planlıyorum. Heyecan dorukta...

Bende haziran da ilk kez gireceğim, başvurumu önümüz deki hafta içinde yapmayı planlıyorum. Heyecan dorukta...

Sizi anlayabiliyorum. Bende aynı durumdayım. :S Nasıl, yeterince hazırlanabildiğinizi düşünüyormusunuz? Nasıl bir hazırlık evresi geçirdiniz? Ne kadar çalışabildiniz?

Kesinlikle düşünemiyorum, bitirdiğim dersler bile sanki aklımdan uçtu gitti. Tam anlamıyla daha 3 ders bitirdim. Çok çalışmam lazım biliyorum ama bi türlü başına geçemiyorum :s Hakkımız da hayırlısı artık, siz ne durumdasınız?

İnanın bende farksız değilim. Mesela durup dururken aklıma bişey geliyo. Diyorum kendi kendime hadi bakalım söyle neydi, nasıl oluyodu diye. Tık yok :S Okuyup çalıştıklarım sanki buhar olup uçtular. Siz hangi kaynaktan çalışıyorsunuz?

Forum da tavsiye edilen kitapları topladım diyebilirim. Daha doğrusu geçen yıl eşim için almıştık. O aldı ruhsatını :) Bu yıl da ben kullanıyorum aynı kitapları, Yurdakul Çaldağ, Hasan Türedi, Ömer Duman, Ozan Bingöl 'ün kitapları var da, hakkıyla çalışan yok....

inanın bende farksız değilim. Mesela durup dururken aklıma bişey geliyo. Diyorum kendi kendime hadi bakalım söyle neydi, nasıl oluyodu diye. Tık yok :s okuyup çalıştıklarım sanki buhar olup uçtular. Siz hangi kaynaktan çalışıyorsunuz?

sınavda öyle yada böyle sıkışınca az çok aklına geliyor insanın bundan tecrübem var :)