fonradar

2013 / 3. Dönem SMMM Yeterlilik Sınav Sonuçları

tktvlkn

Katkı Sunan Üye
Arkadaşlar,

Bugün yada Pazartesi günü Odalar arayacaktır yüksek ihtimal. Şimdiden sonuçlar tüm arkadaşlarımızın gönlünce olsun inşallah.

Sınav sonuçlarımızı yazarken hangilerinden kaçla geçtiğimizi / kaldığımı yazabilirsek herkes için çok faydalı olur diye düşünüyorum.

Bakalım kazanıp ilk yazan arkadaşımız kim olacak :)

Benimde 2 dersim var. Maliyet ve Vergi. Vergiden umutluyum fakat maliyetten SMM tablosunda DİM alacak kaydını unuttuğum için sonuç hatalı. Büyük olasılıkla iyi haber alamayacağım. dilerim emek veren herkes kurtulur.

maliyet ve vergi kaldı. ilk gördüğüm rüyada maliyetten kalıyormuşum sonraki rüyamda ikisindede kalıyormuşum :(

Benim 4 ders 4 dende umudum yok artık

Geçen sınav sonuçlarını beklerken kalbim yerinden çıkacak gibiydi şimdi sanki ölü gibiyim mutsuz umutsuz dosyamın yanacağından emin gibi.Garip bir duygu

Meslek ve Vergi var benim de.
Meslekte puan kıt ama bütün soruları yaptım. Vergiyi de vermeyi umuyorum. Bu 3. girişimdi Vergiden iki sınavdan de 40 almıştım ama 2. sınavım iyiydi aslında!
Son sınavda daha da iyiydi ama yine 40 vermelerinden korkuyorum :(

Benim de meslek vergi ve maliyet var meslek iyi ama diğerleri hep sınırda bana geçecekmişim gibi geliyor ama bunların sağı solu belli olmaz umarım bir daha sınav stresine girmem

Arkadaşlar hepimizin Allah yardımcısı olsun. Bende umutla bekliyorum. Ama önceki dönemlerin yorumlarını görünce, hakkaniyetsiz okumalar olduğunu anladım. Bazı iyi geçen sınavlarım için bile tereddüt duymaktayım.

Merhaba ;

Konu , açıklanan sınav sonuçlarının yazılması için açıldığı halde diğer başlık altında yazılması gerekenleri yazmaya devam ediyorsunuz.

Mesaj kirliliğini önlemek için devamı halinde konuyu diğer başlık ile birleştirmek zorunda kalacağım. Konuyu açan Sn.tktvlkn 'ye özel mesaj olarak uyarıda bulunmasını rica etmiştim ama sanırım görmedi.Bu yüzden uyarıyı ben yapıyorum.

Allah gönlünüze göre versin. Umarım herkesin dilediği olur.

Üstat mesaj attım sana. Konuyu taşıma lütfen :) Şu senin ve benim mesajı kaldırıver olmazsa.

Merhaba ;

Konu , açıklanan sınav sonuçlarının yazılması için açıldığı halde diğer başlık altında yazılması gerekenleri yazmaya devam ediyorsunuz.

Mesaj kirliliğini önlemek için devamı halinde konuyu diğer başlık ile birleştirmek zorunda kalacağım. Konuyu açan Sn.tktvlkn 'ye özel mesaj olarak uyarıda bulunmasını rica etmiştim ama sanırım görmedi.Bu yüzden uyarıyı ben yapıyorum.

Allah gönlünüze göre versin. Umarım herkesin dilediği olur.

SYN MODERATÖR SİZ HEP UYARMAK İKAZ ETMEKLE Mİ MEŞGULSÜNÜZ
OLUM LU BİRTEK MESAJINIZI GÖRMEDİM DAHA.
Herkes sinir sitres içinde birde siz çıkıp orda yazılması gereken burda yazılıyor diyorsunuz yazılsa ne olur yazılmasa ne olur millet kan ağlıyor saten...

Tesmer sonuçların 4 Şubat 2014 te açıklanacağını duyurmuş. 30-31 Ocak ta bekliyorduk 3 Şubat yazdılar. Şimdi de 4 Şubat 2014 diyorlar. Şubatın ortasını bulursa şaşırmam :confused:

moralim çökmüştü .. şimdi diplerde yaşıyorum .. olumlu olumsuz açıklansın... yeter ! .. yasal süre 60 gün..

SYN MODERATÖR SİZ HEP UYARMAK İKAZ ETMEKLE Mİ MEŞGULSÜNÜZ
OLUM LU BİRTEK MESAJINIZI GÖRMEDİM DAHA.
Herkes sinir sitres içinde birde siz çıkıp orda yazılması gereken burda yazılıyor diyorsunuz yazılsa ne olur yazılmasa ne olur millet kan ağlıyor saten...

moderatör şaşırma sabrımızı taşırma demiş isa kısaca :D:D

arkadaşlar gerginliğe gerek yok takılmayın ufak tefek şeylere.moderatörlerde haklı bu konu için söylemiyorum da canı sıkılan kafasına bir soru takılan konu açıyor.sonra gereksiz konu çokluğu oluşuyor.ve not paylaşım konusu gibi herkesin faydalanabileceği konular 2.sayfaya düşüyor ve bu şekilde belki kaç konu kaybolup gidiyor

Evet arkadaşlar,

Herkes işini yapmaya çalışıyor. Sadece sınav sonuçlarımıza odaklanalım bu saatten sonra bence.