2013/3 İtirazını Ne Zaman Yapabiliriz ?

Selamlar,

7'de 5 yaptım. Vergi ve Analiz derslerinden kalmışım.
Vergiyi bekliyordum fakat Analiz çok sürpriz oldu.
Hatta en düşük notu ondan almışım.

Kısacası itiraz edicem. Acaba itiraz başvurusunu ne zaman yapabiliriz?

Arkadaşlar bende vergi dersinden en az yetmiş bekliyorken 40 aldım.İtiraz hakkımı kullanmak istiyorum bir umut..
Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar paylaşırlarsa memnun olurum.
İtirazın sınav sonucundan sonra 15 gün içerisinde olması gerektiğini biliyorum ,bir de 25-TL bedeli var sanırım.
Sonuçlanması ne kadar zaman alıyor bir netice alınabilir mi cevaplarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar itiraz için önce Teos sitesinde itiraz bölümüne girilerek ücret olan 25 TL yatırıldıktan sonra işlem yapılabilir.

Arkadaşlar bende vergi dersinden en az yetmiş bekliyorken 40 aldım.İtiraz hakkımı kullanmak istiyorum bir umut..
İtirazın sınav sonucundan sonra 15 gün içerisinde olması gerektiğini biliyorum ,bir de 25-TL bedeli var sanırım.
Sonuçlanması ne kadar zaman alıyor bir netice alınabilir mi cevaplarınızı bekliyorum.

Sınav sonucunun açıklanmasından itibaren 15 gün içinde yapılıyor itirazlar. 30 gün de açıklanma süresi var.
İtiraz edince bir umut bekliyor insan, son gün son dakikaya kadar aynı eziyet devam ediyor.
Cevap kağıtları tekrar okunup değerlendirilmiyor, daha önceden verilen puanlar tekrar toplanıp yeni(!) puanın açıklanıyor itiraz sonucu olarak.
Ben kendim dahil çevremde itiraz ile sınav sonucu değişen birini görmedim duymadım. Kişisel fikrim kurumun kasasını doldurma amacıyla gerçekleştirilen bir kurgu. Sadece kopyala yapıştır yaptıklarını düşünüyorum. Yine de şansını denemek isteyen itiraz etsin tabi ama insan verdiği paraya değil, belki bir umut geçerim diye beklediği 45 güne üzülüyor.

İtirazımı yaptım bugün. Sınav başvurusu kapanmadan sonuçlanır dediler.

moralinizi bozmak gibi olmasın ama itirazlar böylegiderse mart sınavından sonra açıklanır

Selamlar,

Kısacası itiraz edicem. Acaba itiraz başvurusunu ne zaman yapabiliriz?

Benimde durumum sizinle aynı, bende vergi ile analizden kalmışım.
Ben notlarınızı merak ettim,
Benim vergi 40 analiz 45 gelmiş, vergi için itirazı düşünmüyorum ama analiz 45 ten belki bi umut durumu yani.
Ortalama için ikisinden de 50 alsam yeterli oluyor.

moralinizi bozmak gibi olmasın ama itirazlar böylegiderse mart sınavından sonra açıklanır

benim için önemli değil bir ton para döktük bugüne kadar 25-TL lafı olmaz, isterse hiç bakmadan eski notu versin ben itiraz ederek rahatsızlığımı dile getireyim 70 bilemedin 60 lık kağıda neden 35 verdi ?2 soru kitapla aynı kelime kelime ?denetimden geçtim diye mi yaptı ?bence öyle... kantarın dozunu kaçırıyorlar ses çıkartmak iyidir.kolay gelsin.

Selamlar,

Analiz hocasını ben 3 kez girdim neye not verdi anlamadım.İlk sınavda yorum az yazdım dedim 41 le bıraktı ikinci sınavda yorumu fazla yazdım 45 le bıraktı üçüncü girişte 70 lik kağıda 53 verdi sonunda geçti.İkinci sınavda 45 itiraz ettip tak aynısını yapıştırdı.Aanaliz hocasını ben bir çözemedim şükür kurtuldum

Emin olun tam 15 gün açıklanıyor ve aynısı yapıştırıyorlar ben itirazların okunduğunu düşünmüyor bir daha itiraz etmeyin diyede aynı notu yapıştırıyorlar.Moral bozmak istemem ama ben geçen çok ümitlenmiştim

itirazda notların tekrar toplandığıyla ilgili bir söylenti var.kağıt tekrar okunup değerlendirilmiyormuş.ama ne kadar doğrudur bilemeyiz.itiraz edin belki tesmer hangi sınava ne kadar itiraz edildiğiyle ilgili bir not tutuyordur.komisyonun değişmesi yada uyarılması konusunda faydası olabilir.ben denetimden geçtiysem bunu denetimle ilgili yapmış olduğumuz yazışmalara borçlu olduğumu düşünüyorum.geçen sınav 70-80 lik kağıtla 38 aldığımı düşününce 60 lık bir kağıt vermedim.ama sorular abes olduğu için itirazlar nedeniyle not konusunda cömert davrandıklarını düşünüyorum.o yüzden itiraz edin bence.ben kalsam itiraz edecektim

Denetim dersinden 3500 itiraz yapılmış. Bence maliyet dersinden kalan herkesin itiraz etmesi lazım. Arkadaşların dediği gibi rahatsızlığımızı dile getirirsek bundan sonraki sınavda biraz daha cömert davranabilirler.

Denetim dersinden 3500 itiraz yapılmış. Bence maliyet dersinden kalan herkesin itiraz etmesi lazım. Arkadaşların dediği gibi rahatsızlığımızı dile getirirsek bundan sonraki sınavda biraz daha cömert davranabilirler.

3500 rakamını nereden öğrendiniz.3500 kağıdı tekrar okuyacaklarını düşünüyormusunuz.

3500 rakamını nereden öğrendiniz.3500 kağıdı tekrar okuyacaklarını düşünüyormusunuz.
Bir arkadaşım tesmerden öğrendiğini söyledi. Okuma veya okumama olayı değil önemli olan itirazların çokluğu. Ne kadar çok itiraz olursa birşeylerin ters gittiğini düşünmeleri daha kısa sürer bu komisyonun.

Bir arkadaşım tesmerden öğrendiğini söyledi. Okuma veya okumama olayı değil önemli olan itirazların çokluğu. Ne kadar çok itiraz olursa birşeylerin ters gittiğini düşünmeleri daha kısa sürer bu komisyonun.

O konuda haklısınız inşallah komisyon değişir ve kgk konusu bir daha gündeme gelmez.Fakat termerin nasıl bir soyguncu olduguda ortada 25*3500=87500 sadece denetim için konuşuyoruz.Ranta bakarmısınız haram zıkkım olsun.Benim anladığım denetimde puanlama falan değişmemiş.Benim sadece 3 sorum doğruydu 35 vermişler.