2016-1 Dönem Smmm Maliyet Muhasebesi Sınavı

Arkadaşlar merhaba,
Ben sınavda Maliyet dersinden kaldım. Özellikle 2. soruda bir karışıklık olduğunu düşünüyorum. ****nın sitesinde Maliyet sınavının cevapları ve tesmerin yayınlamış olduğu cevaplar farklı. Eşdeğer ürün miktarı 10850(****nınkinde), 11650 (tesmerinkinde). Benim gibi düşünen veya bir yanlışım olduğunu belirten arkadaşlar cevap yazarsanız sevinirim.

itiraz edin benim maliyet 50 geldi tek dersim vardı bazılarin söylediği gibi 100 beklerken 50 gelmedi benim ilk soru 40 ikinci soru 10 puandı neyse onu vermişler

Teşekkürler zorlu 1982,
bana toplamda 25 vermişler ancak 1 soruyu seninde dediğin gibi bende 40 olarak hesapladım yani mantıken zaten 25 gelmesi imkansız, 2 soruda en son kısımdaki tutar sağlamasını tutturamadım. Ama diğer her şey doğruydu. En azından 10 puan hadi versinler 50 versinler onada razıyım ama bu sonuç hakikaten şaşırttı beni.2 gündür nerden puan kırabilirler diye düşünüyorum ama bulamadım. Itiraz edeceğim bakalım hayırlısı

Arkadaslar merhaba.Ben de maliyet muhasebesi magdurlarindanim.Tek ders maliyet yuzunden ruhsati alamadim.Cok yuksek bir puan beklemiyordum ama 20 de alacak kadar bir tablo cizmemistim.Tesmerin soru cozumunde kesinlikle a sikkindan sonra hata var.Benim cozum seklim dershanelerin yayinladigi sonuclarla ayni ama anlasilan o ki 2.sorumuz yanlis cevap ile puanlandirilmis.Durumu odalar araciligiyla tesmere bildirilmesi gerekiyor.

İlk sorum doğru 45 puan ikinci sorunum a şıkkı doğru 5 paun.aldığım 50..ortalamam 70 üstüydü zaten.itiraz edin ama bişey değişmiyor

aynen katılıyorum Senayk,
2. soru a şıkkından sonra bana da yanlış cevaplandırılmış gibi geliyor.
inşallah öyledir çünkü çoğunluk maliyet dersinden kalmış gibi, geçen arkadaşlarımız da 50 ile geçmiş.