2019/2 SMMM Yeterlilik

Verdiğin cevaplara gülüyorum sadece. Komik duruma düştüğünü anlayamayacak kadar körleşmiş beynin. Yaşın kaç bilmiyorum ama akıl yaşın ilkokul 5 seviyesinde görünüyor. Şu dünyada bulaşılmaması gereken kişiler kimler biliyor musun? Senin gibi narsist kişilikler. Allah senin gibilerden korusa yeter.

yaş ve akıl cihetinden büyüğün olarak sana da tıpkı diğer akranlarına yaklaştığım gibi bir baba şefkatiyle yaklaşıp cehaletını affedıyor senı kucaklıyor hakkında hayır dualarında bulunuyorum ALLAH seni affetsin ve doğru yola iletsin ufaklık aminyolun acık olsun

Hazır konu açılmışken günah çıkartabiliyor muyuz? Öyle bir özelliğin varsa çok memnun olurum. Amen peder.

Tancam bizimle değilsin canım. Lütfen artık yazma seni kimse istemiyor 😬 bence git kendine yeni bir forum bul 🙈 valla bak adminlere şikayet edip engelletiriz ona göre 🙈

Tancam bizimle değilsin canım. Lütfen artık yazma seni kimse istemiyor bence git kendine yeni bir forum bul valla bak adminlere şikayet edip engelletiriz ona göre

aman ne güzel ay cok korktum sıkayet edıp engelletmesenız eger tevbe tevbe coık da umurumdaydı zaten kac kısı var kı burda korler sagırlar bırbırını agırlar

Sende hiç kafa yok anladık, beyinsizin tekisin. Allah’ından bul dicem ama allah zaten sana vereceğini vermiş. Senin ben zihniyetini tövbe tövbe 😂 ne manyak insanlar var dimi tancam🙊

Merhaba Forum Üyeleri,

Bu platformun amacı meslek mensuplarının ve adaylarının birbirine destek olduğu, yardımlaştığı bir platformdur. Henüz kamu kurumlarınının internet sitesi yok iken, Alomaliye.com meslek mensuplarına ücretsiz mevzuat yayınları, mevzuat yorumlamaları ve makaleler paylaşıyordu. Böylesine büyük ve meslek mensupları için yararlı platformda bu tarz konuları kesinlikle istemiyoruz.

Tancam isimli üye 1 seneliğine forumdan uzaklaştırılmıştır.

İyi forumlar dileriz.