fonradar

3 Aralık SMMM Vergi Hukuku İtiraz İçin 06.12.2011 Salı 10:00 Odada Buluşuyoruz

Arkadaşlar merhaba Bu hafta sonu yapılan smmm yeterlilik Vergi Hukuku sınavına itiraz için Bursa da Akademi odalar birliği(nilüfer) BURSA SMMMO yönetimiyle görüşülmüş olup yarın saat 10:00 'da toplanıyoruz. bu sınava giren arkadaşlar ulaşabildiğimiz herkese ulaşalım ve tepkimizi koyalım. HERKESİ BEKLİYORUZ. stajer olanlar bu sınavlara hazırlananlar desteklerinizi bekliyoruzz.SAYGILARIMLA

Ynt: 3 ARALIK SMMM VERGI HUKUKU ITIRAZ ICIN 06.12.2011 SALI 10:00 ODADA BULUSUYORUZ

aRKADAŞLAR tepkiyi bireysel değil örgütlenip hep beraber hareket etmemiz gerekiyor.

Ynt: 3 ARALIK SMMM VERGI HUKUKU ITIRAZ ICIN 06.12.2011 SALI 10:00 ODADA BULUSUYORUZ

Bursa'da oturup sınava giren arkadaşıma haber verdim.Tepkimizi toplu bir şekilde dile getirmek lazım.

Hiç beklemeyin toplanacagız diye ben ağustos ayından beri bas bas bağırıyorum toplanalıp dava açalım diye .yazmaya çizmeye gelince herkes süper iş icrata gelince kimse yok.

angel kardeşim son derece güzel söylemiş bizler temmuzdan beri birleşelim ankaraya gidelim bu yönetmeliği çıkartıralım diye yırtındık malesef kimsede ses çıkmadı şimdi sizlerin canı yanıncamı aklınız başınıza geldi birlik olmayı hiç bir zaman beceremedik eğer gerçekten samimiyseniz toplanalım ankaraya başbakanla maliye bakanıyla türmobla görüşelim randövi almak bana düşsün ama yine her zamanki gibi yalnız kalacam canı yanan birşeyler yazıp çiziyor okadar içindeki stresi yazıya aktarıyor rahatlıyor sonuç ney koca bir sıfır

Ben ve arkadaşlarım varız ama daha fazla kişiye ulaşmamız lazım onun için bir yer gösterilip o sitede toplanmak lazım buraya girmeyen nice arkadaşlarımız var ama şunu biliyoruz ki herkesin canı yanıyor ama sorun sadece bir araya gelemememizden kaynaklanıyor..Tek bir adreste toplamak lazım arkadaşları.

bende varım diyen adını soyadını telefonunu yazsın ben onlarla irtibata gecip bir yer belirleyelim ankaraya gidelim bakalım kimler varmış görelim

herkes en azından turmob a telefonla ulaşıp tepkı vermelı,bu sınavlar keyfıyete gore bır zor bır kolay yapılacak sınavlar değil.son hakkı olanlar dosya yakanlar war aramızda.mutlaka bırlık olmalıyız.

Ynt: 3 Aralık SMMM Vergi Hukuku İtiraz İçin 06.12.2011 Salı 10:00 Odada Buluşuyoruz

543 936 1715 mehmet öztürk

Ynt: 3 Aralık SMMM Vergi Hukuku İtiraz İçin 06.12.2011 Salı 10:00 Odada Buluşuyoruz

odaya giden arkadaşlar sonuç noldu, ne dediler?

arkadaşlar toplantı sonucu ne oldu varmı bir gelişme

herkez sonucu merak ediyor denilen yerde ve saatte toplandınızmıki sonucu merak ediyorsunuz. herkez birşeyler yazıyor ama iş içraata gelince balon sönüyor

neden bırlık olamıyoruz

herkes kendı dosyasının yanmasını mı beklıyor?

wergı dersı ıcın lutfen tepkı werelım.

birlikten güç doğar,unutmayın

Arkadaşlar size katılmak isterdim ancak duyuruyu çok geç gördüm. Bu sınavla birlikte dosyası yanan biriyim açıkcası sınav şoku halen devam ediyor. O kadar kursa gittik gece gündüz çalıştık sonuç sıfır. Yapılanın kasti bir uygulama olduğuna inanıyorum ve aptal yerine konulmaktan son derece üzgünüm.Eğer bir birlik olunacaksa mail adresim [email protected] seve seve katılırım.

Arkadaşlar,

Aşağıda Tesmer iletişim linki bulunmaktadır.Lütfen sınav ile ilgili tüm saçmalık(Kaptı kaçtı, sergi panayır İstisnası gibi)
durumlarını bizlere yakışan şekilde dile getirelim.Bütün geleceğimizle dalga geçen her hendek atladığımızda yenisi koyan ve aylaraca emeğimizin soncunuda Birçok smmm hatta YMM lerini bile tereddüt ettiği soruları soranlar, kendilerinin böyle bir hakkı olmadığını anlamalılar.

http://www.tesmer.org.tr/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1

TEL 0 312 475 53 00 (Pbx) - 444 60 60

İyi çalışmalar,

Arkadaşlar Kimseden birşey beklemeyeyin. Nede olsa bu durumda olan binlerce stajyer var onlar arasın demeyin. Türmob, Tesmer ve oda yönetim kuruluna bu konudaki eleştirilerinizi ve endişelerinizi açıkca dile getirin.

Çözüme kavuşturulmasını talep edin.

Kimseden bişey beklemeyin bu belgeyi aldığınızda kimse ilepaylaşamayacaksıznız tamamıyla size ait olacak. Ve size ait olacak şey için başkasından birşeyler beklemek yerine kendniz faaliyete geçin.

Bakın Temmuz dönemi Maliyet sorusuna bir de aralık dönemine yine kapsamına göre maliyet yöntemi bu sefer tertemiz. Herkesin bildiği şekliyle soruldu.

sinirimden internete dahi girmiyordum. biraz geç oldu ama bugün gördüm. istanbul da olan varsa ve bir organizasyon yaparsa seve seve katılırım(internete sürekli girme şansım yok)

mart sınavında maliyet muhasebesi çoook zor.
temmuz maliyet sınavı zor
aralık maliyet sınavı çoook kolay.

vergi mart sınavı zoor
temmuz vergi sınavı çook zor
aralk vergi sınavı çoooooooooooooooooooooooooooooooooooook zoooooooooooooor

bu nasıl bir mantıktır, nasıl bir soru sorma sistemidir.

Allah aşkına ben artık neye çalışacağımı bilemiyorum. mart son hakkım.ve vergi son dersim.

özel smmm lere tanınan beleş belge alma hakkını bende istiyorum.

dünyanın parasını öde.

üniversite oku

eşşek gibi sınavlara gir.

sonuç ;kendini bilmez birinin sorduğu saçma sapan sorular yüzünden kal.

Arkadaşlar allah yardımcınız olsun Temmuzdada Maliyetden biz çok sıkıntı çekmiştik Türmoba Tesmere ve maliye Bakanlığına Yazdığımız İtiraz dilekçeleri sonucunda en azından aralık sınavının olması gerektiği gibi olduğunu gördük daha öncede sürmen vakasında yaşamıştık bunları Vergi Konusundada İyi bir itiraz dilekçesi yazılıp MTV. mevzuatının ÖTV mevzuatının bizle ne alakası olduğu yönünde şikayetler dilekçeler halinde gönderilirse sonuç alırsınız diye düşünüyorum allah yardımcınız olsun . . .