fonradar

4-5 Aralık Yeterlilik sınavına itirazcılar

Dehanın sitesinden kontrol edip geçmeyi planlayan arkadaşlar sonradan sanırım benim gibi şok oldular.Bu durumda sanırım yapılacak tek şey itiraz etmek.benim gibi düşünenler varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.

Ynt: 4-5 Aralık Yeterlilik sınavına itirazcılar

bende maliyetten geçmeyi planlarken kaldım açıkçası şok oldum itiraz edicem.

Arkadaşlar tabiki itiraz edin giden paranız olsun hakkınızı arayın, fakat mart sınavına hazırlanmak için asla ama asla itiraz sonuçlarını beklemeyin. geçen dönem bende itiraz ettim ve sonuçlar açıklanana kadar çalışamadım. şimdi tekrar mart sınavına hazırlanıyorum. benden size arkadaş tavsiyesi çalışmalara şimdiden başlayın. ben tam 1,5 aydır finansaldan kursa gidiyorum. sonuçları bile beklemeden kursa gittim.

arkadaşlar fınansal cevapları dehanın bazı cevapları yanlış onlara aldanıp ıtıraz etmeyın tesmerde sorular acıklandıktan sonra itiraz edin

benim son hakkımdı sırf maliyet yüzünden 2 yıl bekleyeceğim şimdi...

üzüldüm ya ama itirraz et ve de torpil bull

sayın elyasa nasıl torpil bulunuyor acıklarmısınız

ben deniycem olursa haber veririm sana

bulursan banada haber ver :D

sorumada bi cvp verseniz hiç itiraz eden yokmu:D

fınansalda 17 aldım itiraz edicem.torpil buldum bakalım nolacak:))

Benide unutmayın maliyet 37 vermiş gidiş yoluna hiç puan vermemiş pala. Yahu arkadaş 2.soru son şıkta malın yarısı yerine hepsinin satışını yaptım o kadar tablo çiz 2 sayfa çözüm yaz tek hatadan adam bıraksın insaf yahu

valla stonhand .ben temmuz dönemınde gectım malıyetten.en zor dönemdi.sadce gidiş yolum dogruydu 50 almıştım.bi hata yapmış olmayasın

yok hocam bu sınavda kolay sorduğu için galiba gidişe puan vermemiş.
55 puanlık soruyu tam yaptım 3 şık vardı sadece üçüncü şıkta hatam var satışta yarısı satıldı demiş ben hepsini baz aldım adam 37 vemiş.
55/ 3 = 18,33 onuda 2 ile çarp = 36,66 yani 37 diğer şık için yevmiye maddeleri hesaplamalar hepsini çizmiş atmış ilk sorudada birşeyler yaptım ama onlarada puan vermemiş galiba bu kadar kolay sordum bunuda yapamayan puan almasın gibisinden değerleme yapmış.
Yoksa gidişe puan verse kesin belge cepteydi ki bende öyle zannediyordum şans ve kısmet en azından finansalın baba palasından kurtuldum maliyetin palasını bıyıkları ince onunla baş etmesi kolay