A4 Kağıdına Yevmiye Defteri Dökümü

merhaba arkadaşlar ben 2007 yılının yevmiye defterlerini A4 dosya kağıdına bastırmak istiyorum notere a4 dosya kağıdı tasdik ettireceğim. Ancak; A4 dosya kağıtlarının muhafazası nı nasıl yapacağımı hala çözemedim delmeden muhafaza etmem için önerdiğiniz bir yöntem var mıdır. saygılar....

önce kağıtları sırasına göre üst üste koyarak dört tarafından iple saracak şekilde bağlayın. sonra güzelce bir cilt kağıdı ile iple bağladığınız kağıtları paketleyin. sonra bir kutuya koyun ve kutuyu da herzaman kullanılmayan su vs.gibi şeylerin ulaşamayacağı bir yere koyun. İsterseniz evinizde de muhafaza edemediğiniz şeyler varsa söylerin onlar hakkında da yardımcı olalım. ( ???? )

Her bir sayfayı poşet föylere koyun. Poşet föyleri de klasöre takın. böylece aradığınız sayfaya da daha kolay ulaşabilirsiniz...

ya şöyle okuduklarıma bakıyorumda ne kaar zahmetli işlerle uğraşıyoruz şuandaki teknoloji bu defter ve belgelerin cd lerde ya da bilgisayarlarda kayıtlı bir şekilde tutabilecek bir teknolojiiii ??????????????

Tabi sonra tasdikli cd lerimizi hackerlere kırdırıp yeni kayıtlar da yaratırız evelallah :D :) :D :D