fonradar

Ağustos-2014 Ba Bs Formları

aturkan

Katkı Sunan Üye
Merhaba, GİB'in sayfası çalışmadığı için Ağustos 2014 BA BS formlarını gönderemiyorum. Bilgisi olan var mıdır?

6552 sayılı kanuna istinaden çıkartılan tebliğ ile sisteme yapılandırma menüsü eklendi. Vatandaş borçlarına bakmak için yığılmaya sebep olmuş olabilir.

İşlem için vergi dairesine gittim. Komple sistemlerimizde arıza var, bugün için zor dediler. Ya erteleme gelir tahminimce, yahut da gece yarısına kadar pc başında bekleyeceğiz yine. İnşallah yanılıyorumdur.

İşlem için vergi dairesine gittim. Komple sistemlerimizde arıza var, bugün için zor dediler. Ya erteleme gelir tahminimce, yahut da gece yarısına kadar pc başında bekleyeceğiz yine. İnşallah yanılıyorumdur.
Bu da biz muhasebecilerin kaderi olsa gerek. Son dakikaya kadar sancılar içinde kıvranırız :( :(

öğlen saatlerinden beri e beyanname sayfasına erişim yok. b formları Allah'a emanet.

İşte ben bunu seviyorum.
Google, Twitter, Facebook, Youtube v.b. zengin içerik paylaşılan, milyarlarca insanların takip ettiği Web sayfaları silikon vadisi kuruyor. Devletimizin server' ları vatandaşı çileye sokuyor. Ne SGK' da, ne de GİB' de oluşacak bir yoğunlukta kaldıracak bilişim sistemi yok.

Son düzenleme:
İşte ben bunu seviyorum.
Google, Twitter, Facebook, Youtube v.b. zengin içerik paylaşılan, milyarlarca insanların takip ettiği Web sayfaları silikon vadisi kuruyor. Devletimizin server' ları vatandaşı çileye sokuyor. Ne SGK' da, ne de GİB' de oluşacak bir yoğunlukta kaldıracak bilişim sistemi yok.

Yotube, twitter kapatan bir düşünceden ne istediğinin farkında mısın? :)

Devletin internetine üç harfli kaçmış. telefonları da çalışmıyor. e beyannameye değil Gib'e bile girmiyor. uzatsalar bile haberimiz olmayacak.
Ayrıca aynı saatlerde noterlerde de işlem olamamış. benim gibi son güne iş bırakan iş bilmez muhasebecilere müstehaktır.

emekli amcanın bağkur borçlarına baktığı altyapıyla benim e-beyan sistemim aynı altyapıyı paylaşmak zorunda mı bu ülkede yahu? al çok güzel yapılandırdınız alacaklarınızı buyurun buradan yakın. eyyyyy GİB serverlarını çöpe at.!!!!