fonradar

Aktif Paylaşıma Ara Veriyorum

şeref aydemir

Tanınmış Üye
Saygı değer Alo maliye ailesi(ailem)

Şahsıma ait sebeblerle,aktif paylaşımlara bir süreliğine ara veriyorum.Elbette zaman zaman aranızda olacağım İNŞAALLAH...
İlk başlarda ziyaretci,daha sonra aktif üye olarak,aranızda bulundum,paylaşımlarımız oldu,burada bulunmaktan hep onur duydum,sn.üyeler vasıtasıyla da bu güzide Forumumuzdan çok şeyler öğrendim,bilgi dağarcığım arttı.Belirteyim ki,Forumumuz da isimlerini yazmayayım,konusuna hakim çok arkadaşımız var ve beraberinde diğer sn.üyeler de yetişiyor,katkı sunuyor,böylece bu süreç devam edip gidecek İNŞAALAH.
Bendeniz bu vesileyle başta sn.Alo Maliye ve yöneticilerine,sn.moderatörlerimiz,sn.üyelerimiz ve sn.ziyaretcilerimize teşekkürlerimi sunuyor,ola ki bir kusurumuz olmuş ise haklarınızı helal etmenizi hepinizden istirham ediyorum(benden yana helal olsun..)

Müsadelerinizle efendim.............
Saygı,sevgi ve hürmetlerimle............
Allah a emanet olunuz..........

Hani demişler ya;
"Gönül ne kahve ister,ne kahvehane,
Gönül bir dost ister,kahve bahane."

Son düzenleme:
Şahsen üzüldüm Şeref Bey;

Umarım zaman zaman da olsa paylaşımlarınız devam eder.

Elbette kararınıza saygı duymaktan öte bir şey gelmez elimizden ama ,
kendi adıma ben de üzüldüm bu kararınıza.

Şeref bey;

SGK dan emekli olmak hayattan emekli olmak değildir. Ben 1997 den beri emekliyim.))))

Yanlış anlaşılmasın,esas sebeb "emekli"olmamdır.
Sn.Nizam bey ve sn.Keremcem bey,bu nedenle bende üzgünüm,hayırlısı....
Saygılarımla....
Hayırlısı olsun sevindim emekliliğinize,
ama paylaşımlara devam konusunda bence kesilmesine değil, artmasına imkan tanıyacak bir durum olmalı bu aslında .

Şeref abi tekrar görüşeceğiz inşallah, siz bize lazımsınız abi...

Yolunuz,bahtınız açık olsun diliyorum.

Sizin gibi değerli birinin forumdan uzak kalacak olmasına üzüldüm. İnşallah emeklilik hayatınızda daha çok bizlere yol gösterici olursunuz. Emekliliğiniz şimdiden hayırlı olsun.

Sayın Şeref Aydemir

Sizin gibi bir insanı tanıdığıma çok memmun oldum.Sizin gibi bilgili,seviyeli,mütevazi insalara bırakın formları gerçek hayatta da ihtiyaç var. Emekli olduğunuza sevinmedim.Zira onun yüzden formdan ayrıldığınızı söylüyorsunuz. (şaka,şaka:) tabiki sevindim)

Fakat bu emeklilik formdaki paylaşımınızı daha da arttırmalı diye düşünüyorum. Dolayısıyla buna kısa bir izin diyelim ve tekrar formda görüşmek üzere diyelim

forum için önemli bir kayıp
ama forumdan kopamayacağınızı düşünüyorum
inşallah kopmazsınız

kararınıza saygı duyuyorum tabii ama şahsım ve bilgiye ihtiyacı olan diğer insanlar adına üzüldüm açıkçası. bana birçok konuda yol gösterdiniz Şeref Bey. çok teşekkür ederim, hayatınızda başarı ve mutluluklar dilerim.

Sayın Şeref Aydemir,

Emekliliğinize sevindim. Biraz istirahat iyidir. Dilerim Tez zamanda canınız sıkılır aramız dönersiniz.

Sağlıcakla.

Şeref Bey,

ne mutlu size emekli olmuşsunuz, Allah hayırlı etsin İnşallah...
şimdiye kadar ki tüm yardımlarınız için teşekkür ederim,hakkınızı helal edin,
üzüldüm ama içimden bir ses diyor ki, ''Şeref Bey sizi bırakmaz, bir süre sonra geri döner :)''

sevgiler,saygılar...

Emeklilerin boş vakti çok olur, canları sıkılır yapacak iş ararlar, onun için geri döner, gidemez merak etmeyin. :cool:

Üstadım paylaşımlarınızı her zaman büyük bir keyifle ve dikkatle takip ettim. Emekliliğiniz hayırlı olsun ancak bizi paylaşımlarınızdan mahrum bırakmayın.
saygılar;
bil_gin

Emeklilik çok zor kardeşim. Çok emekli tanırım televizyon kumandası organına dönüşmüş kişi. :) Boş insan olmadığınızdan belli bir süre sonra ekonomiye dahil olacağınız yüksel ihtimal :) Paylaşımlarınızı tekrar görmek dileğiyle...

Arkadaşlar, 31.03.2015 tarihi itibari ile 18 yıllık aktif çalışma hayatımın, yaklaşık 14 yılı muhasebe bürosu olan iş alanıma, kariyerime son vermiş bulunmaktayım. Burada olan olmayan tüm meslek ve meslek mensubu arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Son düzenleme:
Zor bir karar gerçekten, umarım güzel sebeplerle bu kararı aldınız.
Hayırlısı olsun, yarınlarınız dünlerden güzel olsun.

Hayırlı olsun Ayşe hanım, tebrik ederim.
Ara sıra foruma girer, kendinizi unutturmazsınız umarım.