Alomaliye Ekibi ve Forumdaşlar

cetvel

Tanınmış Üye
Mevzuatımızın çok sık değiştiği ve uygulamasının zor olduğu şu dönemde hele birde bağımlı mali müşavir olarak çalışıyorsanız konulara mevzuata hakim olmanız tek bir şirkette çalıştığınızdan dolayı çok sınırlı olmaktadır.birde buna ileride büro açma sevdası eklenirse vay ben ölem, topraklar başıma :D
Alomaliye forumu yukarıda bahsetmiş olduğum problemleri en aza indirgiyor.bugüne kadar sormuş olduğum sorulara cevap alamadığım hiç olmadı.Alomaliye forumunu yöneten ekibe ve forumdaşlara katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.bilgiler paylaşıldıkça çoğalır kim demiş bilmiyorum ama bu söz bu foruma çok yakışıyor.
"Marifet iltifata tabidir" derler.iltifat etmek geldi içimden
Saygılarımla,

Ynt: Alomaliye Ekibi ve Forumdaşlar

sayın cetvel çok güzel anlatmışsınız alomaliye ortamını....
inşallah onuncu yirminci otuzuncu yıllarını da görürüz..

İlginize çok teşekkür ederiz. Gerçekten böyle mesajları görmek beni ve diğer ekip arkadaşlarımı mutlu ediyor. Yeni projelerimizle ve siz değerli üyelerimizle büyümeye devam ediyoruz.

Saygılarımla
Fatih ABACI

Ben bu forum sayesinde çok şey öğrendim.
Öğrendiğim kadar da birşeyler öğrettiğimi düşünüyorum.

Bilgi paylaşıldıkça güzeldir.
Bilgiyi paylaşabilmek cömertliktir.

Herkese teşekkürler.

Bende hergün yeni bir şey öğreniyorum hala. Ya da bilgilerimi devamlı güncelliyorum. :) :)

güzel bi oluşum ,ben de yeni bi mensup olarak kendimi sayenizde güvende hissediyorum çünkü ne zaman takılsam sorularıma cevap alıyorum..teşekkürler

Aynen

Herkese çok Teşekkürler

Kendi sorunlarınız dışında da değişik sektörlerden o kadar çok şey öğreniyorsunuz ki ve hiç ummadığınız bir zamanda işinize yarıyor

Umarım dahada büyür forumumuz

Saygılarımla

2004 te fatura ile irsaliye arasındaki farkı bilmiyordum. Daha ne diyim :)))

'Alomaliye'siz bir çalışma hayatı düşünemiyorum. Paylaşımda bulunan herkese teşekkürler..

Google'da bir konu üzerinde araştırma yaparken tanışmıştım alomaliye ile.O günden sonra da tek kaynak burası oldu.En başta forumu yöneten ekibe ve her türlü bilgiyi üşenmeden paylaşan forum üyelerine teşekkür ederim.Öyle ki hiç işime yaramayacak konu başlıkları,gün gelip karşıma problem olarak çıkıyor ve direk alomaliye sayesinde çözüme kavuşuyor.

2005 ten beri bu formdayım önceleri online sayısı 10-20 arasıydı hep sayfanın en altında bugun en cok online sayısına bakardım rekor hangi günde kalmış diye şimdi 800 lerde giderekte büyüyor umarım daha iyi yerlere gelir...Herkesin emeğine sağlık

kalisper_a ' Alıntı:
2005 ten beri bu formdayım önceleri online sayısı 10-20 arasıydı hep sayfanın en altında bugun en cok online sayısına bakardım rekor hangi günde kalmış diye şimdi 800 lerde giderekte büyüyor umarım daha iyi yerlere gelir...Herkesin emeğine sağlık

Bugün En Çok Online: 853. En Çok Online: 858 (Temmuz 06, 2009, 12:00:01 ÖS)

Yeni bir rekor gelmek üzere..

ZİNDAN ' Alıntı:
Ben bu forum sayesinde çok şey öğrendim.
Öğrendiğim kadar da birşeyler öğrettiğimi düşünüyorum.

Bilgi paylaşıldıkça güzeldir.
Bilgiyi paylaşabilmek cömertliktir.

Herkese teşekkürler.
ahmet07

hakankrl ' Alıntı:
kalisper_a ' Alıntı:

Bugün En Çok Online: 853. En Çok Online: 858 (Temmuz 06, 2009, 12:00:01 ÖS)

Yeni bir rekor gelmek üzere..

Ve rekor
Bugün En Çok Online: 861. En Çok Online: 861 (Bugün 10:27:12 ÖÖ)

Bugün En Çok Online: 960. En Çok Online: 960 (Bugün 12:03:24)

İlk açıldığında düzenli yazan 10-15 kişiydik, o zamanlar buralar böyle değildi, çok değişti çok.

Bu siteye emeği geçen herkese çok teşekkürler..

İşlerimden dolayı yeni girebildim foruma... Bugün En Çok Online: 1000 olmuş ;)

admin_fast ' Alıntı:
... Bugün En Çok Online: 1000 olmuş ;)
Buda eskidi. ;D En çok çevrim içi: 1015 - Bugün 12:04:15
smiley31.gif