fonradar

ALOMALİYE MEVZUAT GELDİ

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan fbasdemir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

fbasdemir

Katkı Sunan Üye
Değerli arkadaşlar ve alomaliye ilgilileri,
Yeni çıkan mevzuatlara anında erişimi sağlayan alomaliye mevzuat geldi proğramını bilgisayarıma iki defa yükledim ve her ikisindede tekrar kaldırmak zorunda kaldım.Bilgisayar ayarlarında çeşitli problemlere neden olduğunu düşünüyorum.çünkü programı kaldırınca sorun da ortadan kalkıyor.
Acaba aynı problemleri yaşayan oldumu yada sadece ben mi yaşadım problemi.

İYİ ÇALIŞMALAR

Sayın fbasdemir,

alomaliye mevzuat geldi programını iki aydan beri kullanıyorum ve şimdiye kadar hiçbir problemle karşılaşmadım. Problemin bilgisayarında olabilir, bilgisayarcına danıştınmı. programı hazırlayanlara çok teşekkür ederim.

yaşadıgınız problemleri daha açık yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız.
mevzuat geldi prg ı ne gibi sorunlar yapıyor mesela..

ÇOk Faydalı Bir Hizmet

Bende uzun süredir alomaliye mevzuat geldi programını kullanmaktayım. Bilgileri güncel olarak yakalamak adına yapılabilecek en güzel çalışma olduğunu düşünüyorum. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Hazırlayan arkadaşların ellerine sağlık.

bende yaklaşık olarak ilk çıktığından beri mevzuat geldiyi kullanmaktayım hazırlayan arkadaşların ellerine sağlık biz muhasebeciler için çok yararlı bir çalışma devamını dilerim zaten böylesine güzel çalışmalara alo maliye com yapmaktadır

ben de programın ilk tanıtımın yapılmaya başlandığı günden itibaren sıkı takipçisi oldum çok yararlı bir program , bu tarz sorumlulukların altına başka yerlerin girmesi gerekirken bu açıkları alomaliye.com un kapatması oldukça taktir edilecek bir sorumluluk ankayışıdır kendilerine tekrar teşekkür ederim programı demo haliden beri kullanmaktayım hiç bir problemler karışlaşmadım