Ankara Odası Kursu Ders Ses Kayıtları

Ynt: Ankara odası kursu ders ses kayıtları.!

sesli kitaplar çok iyi aslında tüm mevzuat sesli kitap şeklinde olursa daha iyi olur..

ses kayıtlarını indirdim ve bugün biraz çalıştım çok teşekkür ederim Allah razı olsun büyük sevaba girdiniz bunu bilin sserkan... hoca önemli yerlerini vurguluyo ve bi de çalışırken uyuklamıyorum o yanı da iyi oldu yoksa kitaptan çalışırken insan bi süre sonra kopuyo, sesli olunca akılda daha iyi kalıyo. tekrardan çok teşekkür ediyorum sanırım 24 saatlik bi kayıtmış devamını da buraya yükleme şansınız var mı acaba vergi dersinin. :)

hocam çok sağolun devamını bekliyoruz.

Bu dosyaların uzantıları yok, haliyle çalıştıracak program da. Bilgi verebilecek olan var mı?

çok teşekkürler emeğinize sağlık... fakat ben de açamadım yardımcı olabilir misiniz ne yapmamız gerekiyor dosyayı açabilmek için?

uğraşırken dosyaların nasıl açılacağını buldum. indirilen dosyanın üzerine sağ tıklayıp,
7-zip
arşivi aç
ve ses kayıtlarına ulaş... :)

bende uzantı yoktu, .rar uzantısı ekleyip öyle çıkardım. maalesef kimi upload sitelerinde ve mail eklentilerinde uzantılar nedensiz yok oluyor. bunun en sağlam çaresi yükleme yaparken rapidshare, hotfile gibi yaygın siteleri kullanmak.

bu dosyalar nasıl açılır yardımcı olun

ya bende yükleyemedim lütfen yardımcı olun.

vakkasozkin ' Alıntı:
bu dosyalar nasıl açılır yardımcı olun
anladığım kadarıyla siz dosyaları indirdiniz ama bunu açaçak programınız yok bunun için

winrar veya winzip programlarınız olmalı

internetten rahatlıkla bulup indirebilirsiniz

programı kurdukdan sonra tek yapmanız gereken

rar dosyasının üzerine gelip sağ tıkladığınızda
aç buraya çıkar klasöre çıkar seçenekleri çıkar klasöre çıkar dediğinizde rar dosyası içindekiler bir klasöre çıkarılmış olur artık gerisi ilgili ses dosyasına tıklayarak çalıştırmaktır

SSERKAN ' Alıntı:

arkadaşlar dosyalar kaldırılmış

Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir.

Dosyaları ben silmedim.Halen yüklü olması gerekiyor.Şirkette şu an bu siteler yasaklı olduğu için test edemedim.
Bazı arkadaşalar maille istemiş fakat gönderilemeyecek kadar büyük dosyalar.

arkadaşlar özellikle vergi dersi için söylüyorum.vergi benim belalımdı bu ses kayıtları elime geçmişti bir kere dinledim sadece, sınavda tamamen burda anlatılan konular çıkıyor.ve mükemmel anlatıyor (sanırım eray mercan).
size tavsiyem burdan kesin çalışın.örneğin geçen sınavda gelen yıllara sari inşaat maliyet sorusunu ben burdan yapmıştım.

arkadaşlar merhaba ben dosyaların olduğu linke tıklıyorum fakat dosya bulunamadı yazıyor.linkte dosya yüklü değil. bilgisayarımda winrar ve winzip yüklü. yardımcı olurmusunuz..

denetim ve vergiye ait bu sesli dosyalar elinde olan var mı :(