fonradar

Arkadaşlar Elimde Smmm Yeterlilik Muhteşem Bir Set Var

Seti alan evinde küçük bir dersaneye sahip olacak ben 7/6 yaptım küçük bir aksilik yüzünden ama 80 den aşağı notum yok geçme garantili istediğiniz herşey var konu anlatımı fasukuller deneme sınavları eski çıkmıs soruların kıtap halleri ayrıca benım yaptığım notlar 3 çanta dolusu isteyen özelden yazsın.

Tebrik ederim büyük başarı,bende kasımda ilk defa gireceğim sınava.****nın 7/7 seti ve görüntülü eğitim cd seti aldım.İşlerin yoğunluğundan ve küçük bir kızım var biraz da zorlandığım için 2 dersi bile tam bitiremedim.Zaman daraldıkça panik oluyorum,umudumu yitiriyorum.Siz nasıl bir yol izlediniz 7/6 çok büyük başarı.Biraz çalışma yönteminizden bahsederseniz ben ve benim gibi sınava ilk defa gireceklere örnek olur.

Öncelikle size başarılar dilerim. Klişe olucak ama öncelikle tüm konulara çalışmanız gerekiyor daha sonra farklı kaynaklara özellikle kendi çıkaracağınız notlara çok bağlı düzenli çalışma son iki ay kalmış artık ortalama haftayı 5 güne bölüp hafta içi günde iki ders konu hafta sonuda soru çözmenizi öneririm son olrakada eleme yapmamak ve sitres yapmamak gerekiyor. Benim kendime has taktiğim ise istatistik yaptım ve ayırdığı konulara çok ağırlık yaptım riskli ama çok etkili oldu ve seksen üzeri notlarım sadece maliyette bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. yoksa 7/7 olacaktı çünkü maliyet hem en iyi bildiğim en çok sevdiğim dersti bu yüzden bu notları maliyetinin çokaltında satıyorum bana 450,00 TL mal olan notlarımı 280,00 TL ye satıyorum. Notlarım sadece kitaplardan oluşmuyor sadece bir çanta benim özel notlarım var. Alan kişi bu işi başaracağına inanıyorum.

bende parasız hayrıca verenin başaracağına inanıyorum mneteliğe kurşun dahi sıksanız para ile ders notu satmayın rajona ters

ben kasımda ilk defa gireceğim sınava ve bir yerlerden başlamadım yarın itibariyle sıkı şekilde başlamayı düşünüyorum elinizdeki kitap,notlar çok fazla alsam bile hangisinden başlayacağımı bilemem bir de fiyatını çok yüksek tutmuşsunuz notlarınızın:(

kusura bakma sayın arkadasım bende bu notları para vererek aldım hatta bu notlara bir sürü seyler ekledim üzgünüm ben o yuzden sattım. görüşüne saygı duyarım

ben kasımda ilk defa gireceğim sınava ve bir yerlerden başlamadım yarın itibariyle sıkı şekilde başlamayı düşünüyorum elinizdeki kitap,notlar çok fazla alsam bile hangisinden başlayacağımı bilemem bir de fiyatını çok yüksek tutmuşsunuz notlarınızın:(

kitapları sattım bu arada emınım kı cok sey kacırdınız ama su bir gercek baslamak lazım en azından bellı derslere baslayın su surec bulunmaz bır nımet