fonradar

Bankaların Soygununa Kim Dur Diyecek

ibrahimb

Katkı Sunan Üye
finansbank/rami şubesine ait çeki 17/01/2006 tarihinde kendi şubesinden çekerken 10 YTL provizyon masrafı ödemek zorunda kaldım. tamamen haksız ve yersiz olan bu ödeme için tüketici olarak hakkımızı beraberce aramak istiyorum. bununla ilgili olarak tüketici derneklerini aradım. karşıma çıkan yetkili bunun gibi bize hergün yüzlerce telefon geliyor ama kimse dilekçe yazıp bize ulaştırmıyor. hatta daha vahimini söyleyeyim, dedi. bir banka kendi şubesinde kendi hesabına her para yatırılışında 3,5 ytl alıyor, dedi. ben bunun bankaların yanına kalmasını istemiyorum. bu konuda bankaların bu haksız ve hukuksuz uygulaması için kampanya başlatalım, diyorum. var mısınız?..

selamlar...

Konu hakkında

Bende size katılıyorum.

Geçenlerde Akbank'ın kendi şubesinde defter işleteyim dedim.1 ytl ücret talep edildi.İş Bankasının bir şubesinin kende çekini tahsil ettiğim taktirde bile masraf alındı.Bu haksız olarak alınan ücretlere bir dur diyelim.

Bu konularla ilgili istişare yaparak şikayetimizi dile getirelim.

Unutmayalaım bugun bize yarın sizlere,,,,

Hepinize kolay gelsin,iyi çalışmalar.

Ayrıca bu konuyu dile getirdiğiniz için teşekkür ederim.

Para kimdeyse söz hakkı da ondadır. Lütfen bankalarımızın üzerine bu kadar gitmeyelim.Allah onların yokluğunu bize göstermesin.Sıkışık zamanımızda kim bize çıkarıpta borç verir ki? Gidin en yakınınızdan isteyin bakın veriyormu? Noolmuş yani 10 YTL provizyon ücreti almışsa. Sizde işlemleriniz internet şubesinden yapınız kardeşim orası bedava. Sabahın kör karanlığında banka şubelerinin önüne maaş için dikilen emekliler gibi sizde teknolojidenmi korkuyorsunuz cık cık cık...

Merhaba,
Neyseki bir yanlış anlama olmuş. Konu başka yönlere girmesi, forumun huzurunu bozabiliyor.

Selçuk Çelebi' Alıntı:
Alomaliye.com sitesinin asık suratlı ve ciddi bir site olduğu konusunda beni haklı çıkardınız.

Kısmen katılıyorum. Ciddi bir site olduğu görüşünde hemfikirim, ama asık suratlı olarak görmene üzüldüm. Bence burası bir aile, herkes gerektiğinde fıkra, gerektiğinde şiir yazarak iş stresinden uzaklaşmaya çalışıyor. Fakat bu mesajlar konuları sulandırmamak için mesleki mesajlar içinde değil, ayrı bir başlık altında yazılıyor. Ama bir meslekdaş olarak şu yoğun günlerde bahsettiğim türde mesajların olmamasını normal görmelisin. Geçmiş mesajları incelersen bahsettiğim bizleri gülümseten mesajlara ulaşabilirsin.