fonradar

Başarılar

vergi hukuku konusunda ne yaptınız arkadaşlar ben hala sıkıntıdayım okuyorum notta alıyorum ama geri dönüşte bişey yok

Emeklerimizin karşılığını almak üzere Allah herkesin yardımcısı olsun arkadaşlar umarım ptesi bizler için harika bir gün olur başarılar dilerim

Bende sanki her şey birbirine girmiş durumda.Allah hepimizin yardımcısı olsun gerçekten çok yoruldum artık bu maratondan.Sadece biz değil sevdiklerimiz de bizimle beraber sınava giriyorlar.Ruhsatlarımızı biran önce almayı ve bu sınavın son sınavlarımız olmasını allah nasip etsin

İnşşal Amin.
Şu sınav stresi mahvetti İnşallah karşılığını alırız 2,5 yaşında kızım var geceleri sürekli ders çalıştığım için küçük kızımında uykusu kaçtı artık gece uyumuyor benimle sabahları uyuyor benimde tek dersim kaldı MALİYET

Arkadaşlar kafanızı karıştırmak istemiyorum ama ben gecen sınav bekliyodum çıkmadı belki bu sınav çıkar siz genede göz atın derim konu: e-defter ve e-fatura

Artık ders çalışmak istemiyorum demek bile içimden gelmiyor. Yürüyen robot gibi oldum. Hangi konuyu ağırlık vereceğimizi bile şaşırdık. Çünkü bir anda ters köşe yapıyorlar. Ya da kesin geçtik dediğimizden 2 ay sonra hüsrana uğruyoruz.
Allahu Teala şu mübarek muharrem ayında yüzümüzü güldürsün inşallah , tüm ders çalışıp da girenlerin yardımcısı olsun.

Artık ders çalışmak istemiyorum demek bile içimden gelmiyor. Yürüyen robot gibi oldum. Hangi konuyu ağırlık vereceğimizi bile şaşırdık. Çünkü bir anda ters köşe yapıyorlar. Ya da kesin geçtik dediğimizden 2 ay sonra hüsrana uğruyoruz.
Allahu Teala şu mübarek muharrem ayında yüzümüzü güldürsün inşallah , tüm ders çalışıp da girenlerin yardımcısı olsun.

silaynur ne yapdın sen geçen sınavda?

Arkadaşlar kafanızı karıştırmak istemiyorum ama ben gecen sınav bekliyodum çıkmadı belki bu sınav çıkar siz genede göz atın derim konu: e-defter ve e-fatura

Kesinlikle katılıyorum. Geçen sınav bende bekliyordum ve çok çalıştım çıkmadı. Önümüzdeki sınava girecek arkadaşlar için bu konuya bakmakta fayda var.