fonradar

''Ben içeri girersem muhasebecim de benimle gelsin''

mrpizmir

Katkı Sunan Üye
-''Ben içeri girersem muhasebecim de benimle gelsin''-

Hisarcıklıoğlu, ''Nail kardeşim (TÜRMOB Başkanı Nail Sanlı) diyor ki, 'bu kanun yürürlüğe girsin, uygulamaya geçsin, ondan sonra aksaklıklarına bakalım.' Güzel tamam ben buna varım. Ama bir maddelik değişiklik istiyorum. Ben içeri girersem muhasebecim de benimle gelsin'' diye konuştu.
Kanunda piyasanın şartlarına göre değişmesi gereken yerler olduğunu da ifade eden Hisarcıklıoğlu, şöyle devam etti:
''Ancak kanunun 1 Temmuz'da yürürlüğe girmesini engelleyecek şeyler yok. Değişiklik yapılacak yerler var. Bu çerçevede TÜRMOB ile birlikte bütün Anadolu'yu gezeceğiz. Sizlerden bu işin geri dönüşümünü alıp 3 siyasi partimize makul, aklı başında olan şeylerin değiştirilmesi için talepte bulunacağız. Bu yasa olmazsa olmaz, ama aksaklık olan tarafların değiştirilmesini istiyoruz. Bu çerçevede ev ödevimizi iyi yapmamız gerekir. Sahamızı rakiplerimizle eşit şartlara getirmeye ihtiyacımız var. İşte bunları yapabilirsek Türkiye, 2023 yılında dünyanın ilk 10, daha sonrasında dünyanın bir numaralı ekonomisi olacaktır.''

Ynt: ''Ben içeri girersem muhasebecim de benimle gelsin''

Kesinlikle bu fikre katılıyorum.
Bütün muhasebecilerin de katıldıklarına inanıyorum.
Yalnız BİR TEK ŞART İLE;
Kazanılanı böleceğiz.Risk var ise kar da vardır.Kar senin olacak risk'te benim olacak.Oldu canımm üstüne ne alırdınız? kahve-tatlı ????
Zihniyete bakarmısınız?
TTK,içinden fil geçen kanuna döndü.

Ynt: ''Ben içeri girersem muhasebecim de benimle gelsin''

gokhanuy ' Alıntı:

Kesinlikle bu fikre katılıyorum.
Bütün muhasebecilerin de katıldıklarına inanıyorum.
Yalnız BİR TEK ŞART İLE;
Kazanılanı böleceğiz.Risk var ise kar da vardır.Kar senin olacak risk'te benim olacak.Oldu canımm üstüne ne alırdınız? kahve-tatlı ????
Zihniyete bakarmısınız?
TTK,içinden fil geçen kanuna döndü.
Aynen katılıyorum ve ekliyorum. Yakında bu zincire ben sakat kalırsam muhasebecim de kalsın, diyenler eklenecektir.