fonradar

Beyanname Takip Programı!

ZİNDAN

Moderator
Forum Yönetimi
İsmmmo beyanname takip programı adı altında bir çalışmayı paylaşmıştır.İşimizi kolaylaştıracağını düşünüyorum.Hangi beyannamelerin verildiğini hangilerinin verilmediğini takip etmek mümkün oluyor.

Bilgiyi paylaşalım !

İşimizi kolaylaştıracak, bilgiyi takip edecek elektronik beyan takip programı tüm meslektaşlarımızın kullanımına açık veücretsizdir.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yahya Arıkan
Başkan

Program için tıklayınız

Ynt: Beyanname Takip Programı!

Sn zindan bilgisayarınıza indirdikten sonra herşey yolundamı diye bilgi paylaşırmısınız. Ben şarkı bile indirmiyorum ne olur ne olmaz diye

Çalışıyor.Problem yok.
Aslında bu programın paraya satılanlarını da görmüştüm, ancak şifre vs. müşteri bilgileri girildiği için güvenememiştim ben.İstanbul Odasının kendi yaptırdığı bir program olduğu için kullanmakta bir sakınca görmedim.
Deneme amaçlı bir firma kayıt ettim ve çalışıyor.
Beyanname vermeyi unutmayız gibi geliyor bu şekilde.
Ayrıca gönderilen her beyannamenin pdf olarak dosya halinde de bilgisayarınıza otomatik indiriyor.Anında beyannameleri ve tahakkukları bilgisayarınızdan temin edebiliyorsunuz bu şekilde.E-beyannameye girmenize gerek kalmıyor...
Ben kullanırım, işe yarar gibi görünüyor.

İyi günler.

Programı yüklediğimden bu yana bilgisayarda sorun var. Masa üstüne dosya kaydediyorum göstermiyor. Sağ tıklayıp yenile dediğimde görebiliyorum.
Dosya sildiğimde de aynı sorun, siliyorum hala duruyor yenile dersem kayboluyor.
İşte bu sebeplerden indirme yapmıyorum.

Sizin bilgisayarın içine 40,00 TL sıkışmış sayın NİSANLI, bir format attırın ona :)

Selamlar
Programı indirip kurdum.Tşk.ederim.Kullanınca yorumlarımı yazacağım.
Tekrar teşekkürler,saygılar

sayın zindan
beyanname takip programında yıllık gelir vergi beyannamesini indirmiyor. ayrıca her programı açtığımda versiyon güncellemesinin mevcut olduğunu bildiriyor. güncelleme yapmak istediğimde işlem hatalar sebebiyle güncelleme yapılamadı hatası veriyor. sizde aynı problemlerle karşılaştınız mı?

Bende karşılaştım sıkıntılarla, açılıp kapanması çok ağır, b.s. ağırlaştırıyor.
Kullanmıyorum bende onun için.
Eski tas eski hamam kağıt listelerden devam ediyorum. :)