Bir Mali müşavir İçin En İyi Muhasebe Programı Hangisi ?

Üyelik
10 Haz 2013
Mesajlar
117
Konum
edirne
Selam arkadaşlar

Bu konu daha önce defalarca tartışıldı. Belki kimilerine konu başlığı gereksiz gelecek. Ben yinede bu konu hakkında güncel bir başlık açmak istedim. Belki yeni meslek mensuplarına da faydası olur.

Başlıkta da belirttiğim gibi günümüzün teknolojik gelişmelerini de dikkate alarak kullandığınız muhasebe programını eksileri ve artıları ile yazabilir misiniz ? Ayrıca her türlü tavsiyenizi de yazarsanız sevinirim.

Ben yaklaşık 10 senedir Datasoft kullanıyorum. Program dos tabanlı ama dos-windows arası kullanılan bir program.Genel olarak programdan çok memnundum. Bordro kısmı çok kullanışlı. Hızlı şekilde fiş işleyebiliyorsunuz. Programın en büyük artısı bu zaten kısayol tuşlarını da kullanarak işlemlerinizi çok hızlı yapabiliyorsunuz. Ancak artık güncellemeler geç gelmeye başladı. Özellikle pandemi döneminde KÇÖ ve Covid-19 ücretsiz izin girişleri ile ilgili düzgün güncelleme gelmemesi veya vergi levhalarını hala otomatik oluşturmaması vs gibi nedenlerle programdan soğumaya başladım. Dolayısıyla yeni program arayışına girdim.

Sizden gelecek tavsiyelere açığım.
 
Üst