fonradar

Biz maliyetten dosya yakanlar kaç kişiyiz ?

maliyet muhasebesinden dosya yakanlardanım. itiraz ve dava ile ilgili bilgi almak için ismmmo ya gittim. anladım ki biz onlar için hiçbirşeyiz. bizim için olduğu iddia edilen odanın aslında öyle olmadığı oda için bizlerin olduğu izlenimi edindim. birde başlığı açmamdaki amaç ; sonuçlar açıldıktan sonraki gün odaya gittim ve yetkili bayan oraya gelip itiraz edeceği konusunda bilgi alan yada telefon eden dördüncü kişi olduğumu söyledi. forumu okuyunca dosya yakan canı yanan birçok kişi olduğunu düşünüyorum ama gerçekle yüzleşince öyle olmadığını görüyorum.
biz gerçekten kaç kişiyiz ve gerçekten hakkımızı savunup birlik olup birşeyleri halledebilecekmiyiz????

Ynt: biz maliyetten dosya yakanlar kaç kişiyiz ?

Geçen yıl istanbul odasında 1827 kişi smmm oldu. Bu yılda yaklaşık o kadardır. Dosya yakanların sayısı da %7-8 'i geçmez. Bu sene dosya yakan en fazla 10-12 kişidir.
İlk önce bankaya itiraz için parayı yatır. Sonra online itiraz başvurusu yap. Son hak ve tek dersse ve de alınan puan 50 'ye yakınsa geçme ihtimalin var.

bende varım arkadaşlar. Son hakkımdı ve maliyetten 10 alarak kaldım. Daha aileme bile söyleyemedim kaldıgımı. Bende itiraz edeceğim. Sonuç alamayacagm bizden öncekiler gibi belki ama itiraz edecegim.

Sınav sonuçlarına dava açmak isteyen arkadaşlar bu başlıkta toplanalım

http://forum.alomaliye.com/index.php/topic,46010.0.html

emeklerimizn boşa gitmesini seyretmeyelim birkaç ne yaptığı bilmezin yorumuyla değerlendirmesiyle bu işler yürümez ..kaldi ki tesmere olan itimatımız bundan sonraki sınavlar içinde kalmamıştır.

tesmer acizliğini çaresizliğini ne yaptığını bilmez tavranı bir kez daha gözler önüne serdi ....
2-3 temmuz maliyet muhasebesi sınav soru ve cevaplarını yayınladı ..
lütfen inceleyin , takdiri önce sizlere daha sonrada bu mesleğe gönül veren emek veren diğer stajyer arkadaşlara bırakıyorum.. allah yardımcımız olsun ..eyvah eyvah.... http://www.tesmer.org.tr/sorular/data/smmm/2011/2/03/smmm_2011_2_03.pdf

Ynt: Biz maliyetten dosya yakanlar kaç kişiyiz ?

250 kişi dosya yakmış kesin kaynak