fonradar

Bu Kitabı İnceleyen var mı? (Kamil Özyanız)

Arkadaşlar Staj başlatma sınavına hazırlanıyorum.
Elimde İslam Çankaya, Murat yayınları kitabı var.

Ek olarak Kamil Özyanız a ait staja başlama sınavına yönelik kitabı almak istiyorum fakat kitap internet üzerinden satılıyor ve inceleme fırsatım olmadı

bu kitabı alıp inceleyen arkadaşlar yorumlarını yazabilir mi

Teşekkürler.

Ynt: Bu kitabı inceleyen var mı? (Kamil Özyanız)

Arkadaşım sana tavsiyem fazla çeşitlendirme çalışma kaynaklarını..Çünkü karmaşa olur bir yerden sonra..Elinde zaten 2 tane duayen kitap var..Bolbol da soru çözersin bitirirsin bu işi..Başarılar dilerim.(iktisat - maliye - denetim) dikkat et bunlara..

kara_eylül ' Alıntı:
Arkadaşlar Staj başlatma sınavına hazırlanıyorum.
Elimde İslam Çankaya, Murat yayınları kitabı var.

Ek olarak Kamil Özyanız a ait staja başlama sınavına yönelik kitabı almak istiyorum fakat kitap internet üzerinden satılıyor ve inceleme fırsatım olmadı

bu kitabı alıp inceleyen arkadaşlar yorumlarını yazabilir mi

Teşekkürler.
İSLAM ÇANKAYA KONU ANLATIMA GÜZELCE ÇALIŞ VE MURATIN SORULARINI ÇÖZ YETERLİ BENCE BEN ÖYLE YAPMIŞTIM İLK GİRİŞİMDİ 66 ALDIM

(Büyük harf kullanmak yasaktır N:G)

Kesinlikle Kamil ÖZYANIZ ın kitabını tavsiye ederim. konu anlatımları çok güzel ve çıkacak sorularla ilgili konular özellikle konu aralarında belirtiliyor. kadıköy de kitapçılarda var oradan da alabilriisniz. kesinlikle tavsiye ederim.

Ynt: Bu Kitabı İnceleyen var mı? (Kamil Özyanız)

kitabi aldim arkadaslar

konu anlatımları oldukça güzel ve sade, berkant arkadaşımızında dediği gibi çıkmış konular üzerinde durulmuş ve ne kadar sıklıkla çıktığı hakkında bilgi verilmiş ve soru çıkabilecek yerlerde uyarılar var.

elimde şuan tesmer cd si, islam çankaya nın kitabı murat açık öğretimin kitabı Kamil özyanız ın kitabı ve yargının kitabı var.

içlerinde en beğendiğim murat açık öğretimin ve Kamil özyanız ın kitabı.

çok kaynak olması biraz sorun yaratabilir diye düşünüyorum. ben de islam çankaya hocanın kıtabı var ve izmir tesmerde kursa gideceğim umarım yeterli olur.

izmir tesmerin kursları nasıldır bilmiyorum ama

ben dokuz eylül mezunuyum ve dersimize gelen bi kaç hocanın orada kursa geldiğini duydum. eğer o hocalar kurs veriyorsa orda bildiğinide karıştırırlar.

bence derse gelen hocaları ii araştır.

Kamil ÖZYANIZ ın kitabı gerçekten güzel bir kitap. içerik ve anlatım tarzı olarak kesinlikle piyasadaki kitaplardan çok farklı ve güzel. bende kamil özyanız ın kitabını, islam çankaya nın kitabını ve tesmer cd lerini murat yayınlarını okuyanlardanım.

benim önerim kamil özyanız ın staja başlama kitabı ve tesmer cd leridir. tesmer cd lerinden hazırlanan arkadaşlar dikkat etsinler tetslerde hatalı sorular çıkabiliyor

kamil beyin kitabını kesinlikle tavsiye ediyorum

sade anlaşılır ve güzel bır kaynak :)

kara_eylül ' Alıntı:
kitabi aldim arkadaslar

konu anlatımları oldukça güzel ve sade, berkant arkadaşımızında dediği gibi çıkmış konular üzerinde durulmuş ve ne kadar sıklıkla çıktığı hakkında bilgi verilmiş ve soru çıkabilecek yerlerde uyarılar var.

elimde şuan tesmer cd si, islam çankaya nın kitabı murat açık öğretimin kitabı Kamil özyanız ın kitabı ve yargının kitabı var.

içlerinde en beğendiğim murat açık öğretimin ve Kamil özyanız ın kitabı.

Hocam siz ne yaptınız savaşamı gidiyorsunuz ben ilk girişimde kitap yüzü açmadım kendimi deneyeyim dedim 44 aldım sonrasında çankayanın 2 cildine 20 gün çalıştım muratında sadece denetimden 20 sayfasımı ne vardı kafa karışıklığı olmasın diye onuda kitaptan ayırdım öyle çalıştım 64 le güle oynaya geçtim 2008 mayıs stajeriyim.

Ne kadar çok kaynak o kadar çok kafa karışıklığıdır bilesiniz sınavı bu kadarda gözünüzde büyütmeyin

Kamil Özyanız smmm staja başlama sınavı kitabını alan varmı arkadaşlar. 2012 yılında çıkanı istiyorum.
demosunu internette baktım ama sizin de fikrinizi almak istiyorum

işyerinde bakamıyorum internete mail adresim.
[email protected]

teşekkürler

Bende bu kitapla ilgili bir konu açtım ama pek rabet görmedi :) bende almayı düşünüyorum yakın zamanda kitabı alan varmı alomaliye den mail geldi 2 kitap 65 lira alan varmı almalımıyım ne dersiniz arkadaşlar.bu arada maili silmişim siparişi nasıl verebilirim bilgisi olan varmı?

gcatar ' Alıntı:
Bende bu kitapla ilgili bir konu açtım ama pek rabet görmedi :) bende almayı düşünüyorum yakın zamanda kitabı alan varmı alomaliye den mail geldi 2 kitap 65 lira alan varmı almalımıyım ne dersiniz arkadaşlar.bu arada maili silmişim siparişi nasıl verebilirim bilgisi olan varmı?

2008 temmuz da bu konuyu açtığımda staj başlatmaya çalışıyordum,

İlk girişte staj başlatmayı geçtim,

kitap olarak sadece murat ın SMMM staj başlatma kitabı yeterli olur,

bende bir sürü kaynak aldım ama içlerinden sadece murat a baktım diğerlerine detaylı bakmadım, islam çankaya nın kitabına sadece göz attım ve bi daha yüzünü bile açmadım,

Kamil özyanız ın kitabı ii fakat murat daha ii geldi bana.

Bende konu anlatımı olarak Kamil Özyanız ın kitabı ve dehanın soru bankasını almayı düşünüyorum umarım faydasını görürüm.

Arkadaşlar Kamil Büyükmirzanın kitabı bende mevcut ve satmak istiyorum isteyenler mail atabılır.piyasada 58 sanırım ben 30 tl ye satacam..özelden mail atabilirsiniz

Elinde Kamil Özyanız'ın Staj Başlatma hazırlık kitabı olan ve satmak isteyen var mı? Acil olarak bu kitabı arıyorum

Bende var ama satmak istemiyorum :) internetten sipariş verebilirsin 65 T.L.

gcatar ' Alıntı:
Bende var ama satmak istemiyorum :) internetten sipariş verebilirsin 65 T.L.

internette tükenmiş satış yapılan sitesinde.ancak 2.el alabiliyoruz.