Çok Teşekkür Ederim

sayın arkadaşlar,

sağ tarafıma gelen felç dolayısıyla,hastaneye gelen arkadaşlar ve buraya yazan arkadaşlarıma en içtenn teşekkürlerimi sunarım.henüz tam iyileşemediğimden sol elle yazdığımdan ve hata yaptığım için ve tam söylemek istediklerimi yazamadım

merhaba

yazınız görünce çok sevindim ve inanıyorum ki tüm görenleri içtenlikle bu mutluluğu paylaşacak.

siz gönlünüzden geçenleri yazamazsanızda sizi sevenler onları hissedecekdir. yüzlerce geçmiş olsun mesajı bunun en canlı şahitidir.

hoşgeldiniz.

saygı ve sevgiler efendim

Sayın R.SEMA SİNANGİL
Aramıza tekrar hoş geldiniz.Geçmiş olsun.

Saygı ve sevgilerle, Allah sağlık ve afiyet versin.

K

konsilyer

Ziyaretçi
hoşgeldiniz sizin yazınızı görmek inanın beni çok mutlu etti, eminim diğer forumdaşlarda benim gibi mutlu olmuşlardır, inşallah sağlığınız hızlı bir şekilde düzelir sizin hem o güzel kişiliğiniz hem de bilgileriniz önümüzü daha da aydınlatır

Çok Değerli Sema Hanım

Yazınızı gördüğümde çok mutlu oldum. Sizi tekrar forumda görmek çok ama çok güzel. Umarım bir an önce (kendiniz yormadan) eski sağlığınıza kavuşursunuz.

Sonsuz Saygılarımla,

I

ilerya

Ziyaretçi
hoşgeldiniz..

Geçmiş olsun dileklerimle.... hoşgeldiniz...

Merhaba,
Sayın Sinangil aramıza (yeniden) hoşgeldiniz. Bu yazıyı görmek eminimki beni olduğu kadar tüm arkadaşlarıda mutlu etmiştir. Çok kısa bir süre içinde eski sağlıklı günlerinize döneceğinize eminim.

administrator

Administrator
Yönetici
Forum Yönetimi
Sayın R.SEMA SİNANGİL,

Foruma tekrar hoşgeldiniz. Mesajınızı gormek bizide mutlu etti. Geçmiş olsun.

---
Alomaliye.com Forum Yönetimi

sayın sinangil çok ama çok geçmiş olsun.mesajınızı görmek diğer arkadaşlar gibi benide çok sevindirdi.umarım en kısa sürede eski sağlığınıza kavuşursunuz ve tekrar aramıza dönersiniz. :)

Günaydın Sema Hn.Hoşgeldiniz..çok mutlu oldum tekrar sizi forumda gördüğüme..en kısa zamanda tam olarak iyileşmenizi dilerim.
Saygılarımla...

sayın sema hanım...(abla..)

hoşgeldiniz .ALLAH şifa versin rahmet versin mağfiret versin uzun sağlıklı hayırlı ömür versin.(malum üçayların başındayız dua ayı ALLAH duamı kabul ettsin.......amin..)ayrıca bütün forumdaki arkadaşlarım içinde aynı dileklerde bulunuyorum.............

celal elibüyük
smmm-ist

Sayın R.Sema SİNANGİL ,

İlk önce sizi aramızda tekrar görmek bizleri mutlu etti. İnşallah en kısa zamanda tam olarak sağlığınıza kavuşursunuz.

Saygılar.

Sayın R.SEMA SİNANGİL

Çok geçmiş olsun. Foruma tekrar hoşgeldiniz.

Hoşgeldiniz !!!!!!!!!!!!!!!

Sayın R.Sema Sinangil,

Mesajınızı gördüğümde inanın çok mutlu oldum.Forumdaki arkadaşlarımızın dualarıyla tekrar eski sağlığınıza kavuşacağınıza yürekten inanıyorum.Tekrar hoşgeldiniz.Kendinize iyi bakın.Size yürekten acil şifalar diliyorum.İlerki günlerde durumunuzla ilgili yine haber verirseniz bizi mutlu ederseniz.

Re: Hoşgeldiniz !!!!!!!!!!!!!!!

Merhaba,

Sizleri tekrardan aramızda görmek beni son derece memnun etti.
Umarım daha iyi olursunuz.

Geçmiş olsun dileklerimle.

Sayın R.Sema SİNANGİL,

Oğlunuzun telefonu aracılığıyla ulaşmaya çalıştım. Ama girişimlerim başarısız sonuçlandı. Buna üzülüp dururken forumda (ki sadece sizin sağlığınızla ilgili beni mutlu edebilecek bir haber almak ümidiyle tıklıyorum) mesajınızı gördüm. İnanın kendi duygularım beni şaşırttı.
Sadece forumdan tanıdığım, şekil, görüntü konusunda hiçbir şekilde fikir beyan edemeyeceğim, en önemlisi karşılıklı, yüzyüze konuşma ortamında bulunmadığım birinin sağlık durumunun beni bu kadar etkileyebileceğini tasavvur edemezdim. Sizi çok seviyoruz. Bu da sizin takdire değer başarınız...

Bir isteğiniz, bir arzunuz olursa çekinmeden arayabilirsiniz.
Sağlıklı günler...
Janet