fonradar

Çok Tesekkurler Alomaliye.Com

Uzun zamandır boyle bir tartışma ve Bilgi Paylasımı Platformunun özellikle de "Muhasebe Meslegiyle" ilgili olarak eksikliğini çekiyordum ben sahsen.. İlgi alanıma giren her konuda boyle forumlara uye olup hic bilmediğim konularda bile belli bir sure sonra bilgilenirken ekmeğimi kazandığım kendi mesleğime ve meslektaslarımla sohbet edebileceğim fikir alışverişi yapabileceğim bir ortama kvusmanın heyacanı içerisindeyim.. İnanın kackere Google de "Muhasebe Forum" diye arattım ama istediğime ulasamadım .. Bu tartışma platformunu hizmete soktukları için zaten gunluk olarak da takip ettiğm Alomaliye.Com ailesine Cok Tesekkurler ediyorum...

Umuyorum ki burada bizim gibi genc muhasebeciler ile Üstad larımız cok güzel bir sekilde sevgi ve saygı cercevesi içerisinde bilgilerimizi paylasıp daha cok dayanısma içine gireceğimizi düşünüyorum..

Saygılar...

konu hakkında

Bende mahmut arkadaşımın düşündüklerine katılıyorum.Forum üyelerinin bilgi alışverişi yapması ve meslek mensuplarının bunlardan faydalanması gerçekten çok güzel bir durum.Bazı arkadaşlarımızın böyle bir durumun bazılarını tembelliğe ittiği görüşündeler.Ben böyle bir duruma katılmıyorum.zaten tembel olan insan bilgi alışverişi yapmaz.Ve böyle bir siteyede girmez.

Bütün forum arkadaşlarımı birbirlerine, seviyeli ve samimi bir şekilde destek olmalarını gerektiğini savunuyorum.

Böyle bir site çalışması yapan tüm Alomaliye çalışanlarına yürekten teşekkürlerimi borç biliyorum.