Deha smmm yeterlilik seti sıfır 7 kitap+707 sorulu kitap!

Ynt: deha smmm yeterlilik seti sıfır 7 kitap+707 sorulu kitap!!!!!!!!!!!!!!

Merhaba sınavı ilk seferde mi verdiniz.

bendede aynısı var 95 tlye kargo yaparım.

nedenine gelince dehanın setini smm yeterlilikte sadece daha önceki çıkmış sınav soruları üzerinde konu bazında yazıldığı için yeterisiz görüyorum.

sınavı daha vermedim kursa yazılınca 2 set oldu ben birini satıom...şule istersen benm sayfamda fiyat kırma kendine bi konu aç istersen ordan sat...

şulem01 ' Alıntı:
bendede aynısı var 95 tlye kargo yaparım.

nedenine gelince dehanın setini smm yeterlilikte sadece daha önceki çıkmış sınav soruları üzerinde konu bazında yazıldığı için yeterisiz görüyorum.

Bu stratejiyle satamazsınız.

sharpy ' Alıntı:
sınavı daha vermedim kursa yazılınca 2 set oldu ben birini satıom...şule istersen benm sayfamda fiyat kırma kendine bi konu aç istersen ordan sat...

sharpy ' Alıntı:

Hangi şehirdesiniz? Hangi şubeye yazıldınız.

istanbulda mecidiyeköye yazıldım daha önce set aldım çalışamadım kursa yazılınca bir set boşa çıktı...

Bende dehaya yazıldım.

Ynt: Deha smmm yeterlilik seti sıfır 7 kitap+707 sorulu kitap!

O setten bende de var isteyenlere arkadaşın dediği fiyata haksız rekabet olmaması açısından gönderebilirim.

Şu sınavı bir vereyim... Hepsini bedava dağıtmazsam namerdim...

Fiyat kırmaya çalışmak hiç hoş olmamış.

Üstelik, forumda günlük mesajların hatırı sayılı bir kısmı; mesleki ahlak, dayanışma, haksız rekabetle mücadele gibi konularla ilgiliyken...

aazakli ' Alıntı:
O setten bende de var isteyenlere arkadaşın dediği fiyata haksız rekabet olmaması açısından gönderebilirim.
Aynı fiyat?
Staj başlatma kitabını 70 tll ye alıp kazanmama müteakip yeni bir meslektaş adayına bedava vermiştim.
Aldığım dua yeterli değil miydi acaba?

iskonto yokmu hiç ya yada bedava kargo falan promosyon istiyoruz :)

en 100 tlye olur kitaplar istanbuldaysa kargo sorunu yok başka yerdeysen kargo sana ait...

@r@s ' Alıntı:
aazakli ' Alıntı:
Aynı fiyat?
Staj başlatma kitabını 70 tll ye alıp kazanmama müteakip yeni bir meslektaş adayına bedava vermiştim.
Aldığım dua yeterli değil miydi acaba?

bende staja başlamyı tek seferde verip notlarımı ve kitaplarımı isteyen hiç tanımadığım birine bedava vermiştim. bence alınan dua yeterlidir. biz kırtasiye yada eğitim kurumu değiliz parayı bilgimizle kazanmaya çalışan meslek mensubu adayıyız (şahsen ben öyleyim)... bunlar paylaşılması gereken kitaplar.. bende dehaya yazıldım ve seti aldım ve eğer allah izin verir sınavı verirsem kitapları ve notlarımı yine bedavaya vereceğim....

birader okumadın galiba ben bir seti para verip aldımm sonra kursa yazıldım ordan da bi set geldi elde fazlalık oluştu nie satmayım parayla aldığım ürünü?????????