fonradar

Denetim Firması İçin Ortaklar Arıyorum, Veya Kurulmakta Olan Bir Şirkete Ortak Olmak İstiyorum

Merhaba Arkadaşlar,

15 yıllık meslek mensubu olarak KGK dan yetkimi aldım, bağımlı olarak müdürlükle geçen kariyerimde geldiğim şu aşamada artık bağımsız denetim alanına kaymak ve denetim dışında da müşavirlik ve eğitim faaliyetlerine ağırlık vermeyi arzu ediyorum. İstanbul, Kadıköy yakasında yerleşiğim, Yaşım 44 tür. İngilizce ve rusça bilirim. Ağırlıklı olarak inşaat sektörü tecrübeliyim. Bu kapsamda işbirliği yapmak isteyen ciddi arkadaşların mesajlarını [email protected] adresime beklerim.

Saygılarımla

Son düzenleme:
*kazancin elde edildigi ulke yurtdisi , sirket amerikan merkezli bir sirket ama gemiler malta bayrakli , esimin ulkesinde cok yuksek vergi orani var denizciler icin ...gemi malta bayrakli oldugu icin avrupa vatandaslari avrupa bayrakli gemilerden elde ettikleri gelirlerden sorumlu oluyormus , acaba turkiyede vergi odeyecegiz desek turkiyede muaf olur mu esim yada belki daha dusuk bir oranla vergi odemek mumkunmudur acaba ? amerika da ondan kesilen bir vergi yada ucret vs yok , amerikan vergi no su yok zaten , denizci vizesi ile amerikaya giris cikis yapiyor . bu vergi nerde odenmeli ?

Son düzenleme: