fonradar

Denetim Şirketi Nasıl Kurulur?

flower29

Katkı Sunan Üye
bağımsız denetim şirketı hariç avukat ve smmm den oluşan denetim şirketi nasıl kurulur? şartları nelerdir?teşekkür ederim

Başlık açarken büyük harf kullanmayınız.

Ynt: Denetim Şirketi Nasıl Kurulur?

avukat ve smmm birlikte denetim şirketi kuramaz. bir smmm ltd veya smmm a.ş. kurarsınız, ünvanda da denetim ibaresi koyarsınız, anasözleşmede de denetim faaliyetini belirtirsiniz, olur size bir denetim şirketi

flower29 ' Alıntı:
bağımsız denetim şirketı hariç avukat ve smmm den oluşan denetim şirketi nasıl kurulur? şartları nelerdir?teşekkür ederim

Başlık açarken büyük harf kullanmayınız.

Avukatlar mesleki şirket kuramazlar.

merhaba
denetim şirketleri nasıl kurulur ? şartları nedır?denetım şirketı kurmak için şartlarının ne olduğuna bakmak hangı kanunu ıncelemelıyım? avukatlar ne şirketı kurabılır pekı? denetim şirketlerınden yapı denetım şirketı nasıl kurulur şartları nedır başka ne tür denetım şirketleri vardır nasıl kurulur?
teşekkür ederim
saygılarımla

Adi ortaklık

bır avukat ve bır smmm adi ortaklıkmı kurabılır? demek istediniz bır avukat ve bır smmm mali danışmanlık şirketi yada denetim şirketi kuramazmı? yada bır smmm ve bır avukat ne tür bır şirket kurabılır? bu smmm ltd veya smmm a.ş de hem smmm hem avukat ortak çalışabılırmı bu şırketlerde?
teşekkür ederim

saygılarımla

Pardon 2 avukat kollektif şirket kurabilir