turkcell

Denetim ,Vergi, Maliyet Kitapları Veriyorum

Üyelik
25 May 2012
Mesajlar
284
Konum
AFYON
Elimde denetim ömer dumanın
maliyet yurdakulun
vergi ozan bingölün kitapları var

ayrıca dersane kitapcıkları var isteyene kargo edebilirim.
Lütfen imkanı olmayanlar istesin
 
Üyelik
27 Ara 2013
Mesajlar
135
Konum
VAN
Çok güzel bir davranış hocam.Bende tktvlkn hocamdan istedim kitaplarını. Allah razı olsun bana kargo ile gönderecek. İyi ki sizin gibi insanlar var şu dünyada :)
 
Üyelik
4 Şub 2014
Mesajlar
21
Konum
istanbul
Bende geçtiğim derslerin kitaplarını birine vermek istedim hatta kargoda benden olsun dedim kimse talip olmadı beşide tertemizdi bakmaya vakit olmamıştı çünkü.En sonunda bende facebook da yazdım aynı yazıyı ilk talibine gönderdim.Konyada bir hanıma gitti helali hoş olsun.İllaki birine vermek istiyorsanız facebooka yazın.Burda pek ilgilenen yok.
 
Üyelik
23 Ara 2008
Mesajlar
59
Ben aslında burdan bir arkadaştan istemiştim vergi ve maliyet kitabını göndericekti henüz göndermedi issademirel kitapları gönderirsen çok memnun olurum.
 
Üyelik
25 May 2012
Mesajlar
284
Konum
AFYON
ben aslında burdan bir arkadaştan istemiştim vergi ve maliyet kitabını göndericekti henüz göndermedi issademirel kitapları gönderirsen çok memnun olurum.

tamam zeynep hanım size göndereyim
aslında bende maliyetten kaldım ama bana da biri göndermişti aynı kitaptan iki tane oldu
vergi kitabı güzel ben 50 aldım geçtim çıkan sorulardan bidaha pek sormuyorlar çıkan soruları kitaptan işaretledim ve onlara hiç çalışmadım öyle geçtim.
 
Üyelik
30 Ocak 2014
Mesajlar
20
Konum
istanbul
arkadaşlar denetim hariç geçtiğim 6 ders kitabını ve özet fasıkülleri (dehanın) ihtiyacı olan birine kargo yapabılırım.
 
Üyelik
2 Eyl 2012
Mesajlar
33
Konum
istanbul
sayın issademirel vergiden ozan bingöl hocanın kitabını bende kullandım çok faydalı idi. bende geçtim isteyene gönderebilirim, özelden mesaj atarsanız yollarım
 
Üyelik
27 Ara 2013
Mesajlar
135
Konum
VAN
Helal be size işte bu. Allah sizden razı olsun. bende tktvlkn hocamdan istedim kitaplarını sağolsun kargoya vermiş 19 unda alacam kargodon.inş. bende ruhsatı alınca kitapları ihtiyacı olan birine gönderecem.
 

Benzer konular

Üst