Ders Videoları İzleme Zorunluluğu Hk.

karakaya_

Katkı Sunan Üye
Kod:
Merhaba suse tesmer sitesindeki 9 bölümlük ders videolarını izlemek zorundamıyız
oda evet izleyeceksiniz diyor ama çevreden hep farklı şeyler duyuyorum sadece testi çözenler var
videoları izlemek hakkaten güç ve birçoğu gereksiz şeyler bunları izlemeden yeterliliğe giremezmiyiz
teşekkürler

merhaba, bende bu konuya bakıyordum.tesmer genel müdürlüğü aradım sorular açılıyor sınav olabilirsiniz geçebilirsiniz ancak bölümleri bitirmeden stajı tamamlamış sayılmazsınız dediler.şirinevler tesmer şubesine sordum oradaki hoca zaten çoğu izlemiyor sınavları geçmeniz yeterli diye bilgi verdi..
Başka araştıran arkadaşlar varmı acaba..

ben videoları izlemedim. Sadece 9 bölümlük sınavlara girdim. Sınav bittikten sonra bir belge alıyorsun. Alınan belge yeterlilik başvurusunda odaya teslim ediyorsun.

ben videoları izlemedim. Sadece 9 bölümlük sınavlara girdim. Sınav bittikten sonra bir belge alıyorsun. Alınan belge yeterlilik başvurusunda odaya teslim ediyorsun.

sınavları verdikten sonra sorun kalmıyor o zaman, bölümleri dinlememize gerek yok. teşekkürler girdap yeterlilik sınavına ne zaman girdin..

sınavları verdikten sonra sorun kalmıyor o zaman, bölümleri dinlememize gerek yok. teşekkürler girdap yeterlilik sınavına ne zaman girdin..

mustafa44 bölümleri izlemedim. çünkü bize ders takibi yok denmişti ve de öyle oldu. ilk sınavım 2013/3 dönemi oldu 5 der verdim. 2014/1 döneminde vergi ve maliyet idi. vergiden geçtim gibi de maliyet okuyana bağlı.

cevap yazman çok iyi oldu yukarıda yazdığım gibi tesmeri aradım dinlemen lazım biz buradan takip ediyoruz diyordu, zaten cd de bahane amaç yolmak. dersleri bitirmişsin hayırlı olsun :) kaynak deha mıydı bende kaynak bakıyorum da..

arkadaşlar bende bölümleri hiç izlemeden 9 sınavı verdim sınavlar tamamlanınca eğitim tamamlama belgesi çıkıyor onuda dosya kapatırken odaya veriyorsunuz önemli olan eğitim tamamlama belgesinin çıkması onun içinde sınavlardan başarılı olmanız yeterli şahsen ben böyle yaptım haziranda sınava gireceğim bir problem çıkmadı

arkadaşlar bende bölümleri hiç izlemeden 9 sınavı verdim sınavlar tamamlanınca eğitim tamamlama belgesi çıkıyor onuda dosya kapatırken odaya veriyorsunuz önemli olan eğitim tamamlama belgesinin çıkması onun içinde sınavlardan başarılı olmanız yeterli şahsen ben böyle yaptım haziranda sınava gireceğim bir problem çıkmadı

teşekkürler zhrdgn başarılar..