fonradar

Dershane Notlarını Paylaşmak İsteyen

issademirel

Katkı Sunan Üye
kazanan arkadaşları tebrik ediyorum .
ben staj başlatmayı izmirden bir arkadaşımızın dersane notlarını bana göndermesi ile kazandım.
yaklaşık 18 kişiye fotokopi yapıp çoğaltarak gönderdim. 12 tanesi ilk seferde kazandı gerçekten güzel notlardı.
şimdi aynı şekilde yeterlilik notları olan varsa bizlerle paylaşabilirmi. paylaşırsanız :eek: paylaşmassanız:(

Birşey eklemek isterim. Paylaşımı mail adresi vererek değilde, bi dosya paylaşım sitesine yükleyip linkini bizlerle paylaşırlarsa daha iyi olur diye düşünüyorum...

şimdi elinde not olan ve sınavı kazanan arkadaşlar için notları taratıp göndermek baya zahmetli oluyor hakda veriyorum
ama notları bi kişiye gönderip fotokopi ile çoğaltarak isteyen arkadaşlara gönderebiliriz.
ben daha önce böyle yaptım.
elin de not olan bana göndersin isteyenlerede çoğaltırız matbaacılar toptan fotokopi oldumu çok ucuza çekiyorlar

kazanan arkadaşları tebrik ediyorum .
ben staj başlatmayı izmirden bir arkadaşımızın dersane notlarını bana göndermesi ile kazandım.
yaklaşık 18 kişiye fotokopi yapıp çoğaltarak gönderdim. 12 tanesi ilk seferde kazandı gerçekten güzel notlardı.
şimdi aynı şekilde yeterlilik notları olan varsa bizlerle paylaşabilirmi. paylaşırsanız :eek: paylaşmassanız:(

Merhaba.Staja başlama sınavına girmek istiyorum elindeki notları alabilir miyim?