fonradar

Dia Muhasebe Programı

oky

Katkı Sunan Üye
dia muhasebe programını kullanana yada bilen arkadaş var ise bilgi verebiliri mi?

Ynt: Dia muhasebe programı

ilk defa duydum

piyasada yer edinmemiş programlara para vermeyin, ilerde destek göremezsiniz

dia hiç te piyasada yer edinmemiş bir program değildir...web tabanlı çalışır...üstelik bir çok sektör kullanmakta...youtube ta çok sayıda
eğitim videosu var...merak eden bakabilir

Dia programı bildiğim kadarıyla LOGO ile birleşti. Daha önce LOGO kullanmıştım, fena değildir ama öğrenmesi biraz zordur, bir de çok pratik bir program değil.
Eğer resmi muhasebe işleri yapıyorsanız Zirve veya ETA iyidir. Fakat eğer asıl amacınız ticari amaçlı ön muhasebe programı kullanmaksa o zaman başka bazı programlar ve çok iyi çözümler var. Mesela ben Aymet Ticari Muhasebe SQL programını kullanıyorum ve çok memnunum. Zamanında LOGO,ETA ve Zirve kullandım, bunlardan ETA ve Zirve eğer resmi muhasebe işleri yapıyorsanız oldukça iyiler ama ön muhasebe amaçlı kullanacaksanız hem yeterince pratik değiller hem de ön muhasebede gereken bazı özelliklere tam olarak sahip değiller. Tabii herkes kullandığı programı biliyor. Eğer önceliğiniz ön muhasebe ise Aymet muhasebe programını tavsiye ederim. İyi günler, Ahmet