Doğum Öncesi Analık Raporu Hakkında Yardım.

weronx

Katkı Sunan Üye
İyi çalışmalar. Doğum öncesi rapor alan bir çalışanımızın raporlu olduğu dönemde primini tam göstermek istiyoruz. E bildirgeyi gönderirken kutucuğu işaretleyip istirihatli sürede çalışmamıiştır'ı işaretliyeceğim,

İzin başlama tarihi: 29.05.2015 Tahmini bebek doğum tarihi: 24.07.2015

raporu doğumdan sonra mı gireceğim .... Tek seferde giriş yapmak istiyoruz bu mümkün müdür teşekkürler

Doğum raporlarında e-rapor sisteme düşmediği sürece rapor girişi yapmıyorum. Aylık sgk bildirgesinde çalışmamıştır kutucuğunu işaretliyorum sadece...

bende o şekilde yapacam bildirgede 30 gün gösterim kutucuğu işaretliyecem . Fakat rapor bitince giriş yapmanın sakıncası yoktur umararım sanırım doğum raporu çok alınmıyor gelen cevap sayısına bakılacak olursa....

Sistemden onay bekleniyor mu peki şu an sizden? Raporlar zaten bitiş tarihi gelip geçmeden onaylanamıyor diye biliyorum . Çünkü onay verirken xxx ile xx tarihleri arasında çalışmamıştır / çalışmıştır işaretliyorsunuz. Benim de elimde rapor var şu an personel çalışabilir raporu aldı 37. haftaya kadar. Tarihi gelince yani rapor bitince onayını vericem inşallah. Bir başka konu da ben açmıştım ama benim konum da pek rağbet görmedi - çok fazla cevap gelmedi.

Hastanelerin sağı solu belli olmuyor. Bazısı doğum öncesini ayrı bir rapor doğum sonrasını ayrı bir rapor olarak giriyor. Bazısı doğum öncesi ile sonrasını birleştirip bütün bir rapor giriyor. Süreci biraz takip etmeniz lazım. Elektronik rapor sistemine bakarsınız. Zaten hastane rapor girişi yapınca size mail gelecek. Rapor bitiş tarihinden sonra onay verirsiniz problem olmaz. 2 ayrı rapor girerse hastane 2 rapor olacağından ikisininde bitiş tarihleri farklı olacak kontrol edersiniz sistemden. Bitiş tarihinden sonra onay verirsiniz.