fonradar

Doğum ücreti için evrak kaybettim.Napıcam.?

ssklı doğum yaptım,doğum istirahat raporumu kaybettim....hastaneden yenisini istedim ne arşivden bulabildiler ne de geçmişe dönük verebildiler.....istirahat raporu olmadan sadece doğum raporu ve vizite kağıdı ,kimliklerle sskya gitsem sonuç alabilir miyim? yardımlarınızı bekliorum teşekkürler...........

Ynt: Doğum ücreti için evrak kaybettim.Napıcam.?

Merhaba,

Hastane bilgisayar kayıtlarında doğum yaptığınıza dair bilgiler mevcuttur. Bu şekilde bir çıktıyı doktorunuza onaylatıp, çocuğun sağlıklı doğduna karine oluşturacak şekilde, elinizdeki evrakla süreci devam ettirebilirsiniz.

Aykay ' Alıntı:
Merhaba,

Hastane bilgisayar kayıtlarında doğum yaptığınıza dair bilgiler mevcuttur. Bu şekilde bir çıktıyı doktorunuza onaylatıp, çocuğun sağlıklı doğduna karine oluşturacak şekilde, elinizdeki evrakla süreci devam ettirebilirsiniz.

işgörmezlik belgesi kayıp anladığım kadarıyla.. bu şekilde olacağından emin misin?ben pek mümkün olacağını sanmıyorum

Raporu işv. vermiş olmayın! Ayrıca hastaneler bir nüshayı sgk gönderiyor. SGK gidip araştırmanızda fayda var.

işverenim kaybetti kendisi eşim olur da....2008 ağustos tarihinde olduğu için de evrakı hastane temin edemeyiz diyor....arşivde yok ayroca geçmiş tarihli evrak düzenleyemeyiz diyor....bir nüsha sgkya gönderiyoruz diyor....hal böyleyken sgk ya gitsem sorun yaşar mıyım acaba? bilgisi olan varsa sevinirim.......teşekkürler........

bence evrağı bulabilmenin tek yolu sgk ya başvuruk oradan araştırmaktır. evrakların bir nüshası oraya gidiyor. ve bulmak ta artık kolay bence.