Dolandırıcılık

A sirket toptanci
B sirket A sirketinin ureticisi
C sirket kumasci B sirketin kumas tedarik ettigi sirket

C sirket B sirkettin durumunun kotu oldugunu anlayica veya anlasarak C sirketi B sirketinden B sirketine ait olan cekleri almiyor A sirketinin benim ceklerimi istiyor bende avans cekleri veriyorum ve bu cekler C sirkwtine veriyor ayni tarihde C sirketin den aldigi cek tutari kadar cek veriyor. C sirketi B sirketine bankadan havaleler yapiyor ayni aylarda not kred yazmis ve 7 ay sonunda B sirket batiyor A sirketin avans cekleri C sirkete geciyor .urunleri A sirket alamdigindan 6 Ay dayaniyor ve artik odeyemez durumda batti. B sirketin sahiblerinden biri C sirketin sahibi ile baska bir sirkette ortakligi ticaret odasinda cikti ve adam kacti.C sirketi haciz mahkeme vs acti fakat bu bilgiler elime yeni ulasti resmi kaseli evraklar cek cikis ve girisler.
Not : Bu zaman zarfinda bir cok bir birlerine fatura yazmislar ve C sirketi cek vs vererek B sirketini 8 ay batmamasini sagliyor ve A sirketinden yeteri kadar cekleri aldiktan sonra destegini cekiyor vwya anlasmalari boyleydi adam yurt diaina kaciyor.
SEVGILI ARKADASLAR YORUMLARINIZI VE TAVSIYELERINIZI BEKLIYORUM.
SAYGILARIMLA

Moderatör tarafında düzenlendi: