Dövizli Kredilerde Dip Maliyet

Merhaba, bankadan kullandığımız olduğumuz ticari döviz kredisinde banka komisyon ve masraf alıyor benim merak ettiğim aylık faiz oranı 0,36 olan bir kredi planında benim toplam maliyetim % kaç oluyor aylık 0,36 ile kullandığım krediyi aslında ben masrafları da eklersem % kaç ile kullanmış oluyorum.

yardımcı olursanız çok sevinirim.

tancam

Üyeliği Durduruldu
Üyeliği Durduruldu
BANKANIN ÖDEME TABLosu olur onu istesenize kredi çektiğiniz bankadan orada bsmv kar parı faiz komisyon hepsini ayrıntılı yazar kendinize gereksiz yere çin işkencesi çektirmeyin yevmiye kayıtlarını da dönemsellik ilkesine göre yapın

Tabloda toplam maliyet yazmıyor 90 gün vadede kullandığımız kredi için sadece aylık %0,36 faiz oranı ve binde beş komisyon yazıyor.

tancam

Üyeliği Durduruldu
Üyeliği Durduruldu
bankacıları sıkıştır ona göre düzgün bir geri ödeme tablosu göndesinelr ayrıca toplam maliyet sizin şu an ne işinize yarayacak ki hiç bir işinize yaramaz siz aylık ödeme dekontuna göre işleminizi yapım yeter

cetvel

Tanınmış Üye
Bankada bu bilgiler fazlası ile mevcut. siz kendinize göre bir hesap yaparsanız aranızda mutabakatsızlık çıkabilir. ama siz bankadaki rakamı teyit etmek istiyorum derseniz bankanın hesabını istersiniz. kendinizde hesap yaparsınız mutabakatsızlık var ise bankacı ile görüşürsünüz.