fonradar

E-Defter Başvurusunda Program Hatalı Seçildi Ne Yapılmalıdır ?

SerhanSerhan

Tanınmış Üye
E defter başvurusu 01.01.2023 için yapıldı ancak sehven Luca yerine Zirve seçilmiş
Ne yapılması gerekir Zirve seçildiği için luca dan gönderim olmaz mı? Ne yapmalıyız?

Ayrıca e deftere sistemden başvuru yaptıktan sonra ayrıca vergi dairesine herhangi bir başka bildirim yapmaya gerek varmı?
E defter başvurusu başarılı olduğunu nerden sorgulama yapabiliriz?
Teşekkürler

E defter başvurusu 01.01.2023 için yapıldı ancak sehven Luca yerine Zirve seçilmiş
Ne yapılması gerekir Zirve seçildiği için luca dan gönderim olmaz mı? Ne yapmalıyız?

Ayrıca e deftere sistemden başvuru yaptıktan sonra ayrıca vergi dairesine herhangi bir başka bildirim yapmaya gerek varmı?
E defter başvurusu başarılı olduğunu nerden sorgulama yapabiliriz?
Teşekkürler
Bizde daha yeni geçtik ama araştırmalarım kadarı ile size cavap vereyim.Google / E Defter başvuru sorulama yazın , vergi no ve yetkili kişi soyadı vb bilgileri girdiğinizde başvuru belgenizin çıktısını alabilirsiniz ,ben aldım,E defter sistemine mali mühür ile girdiğinizde bilgilerinizde güncelleme yapabiliyor olmanız lazım bir deneyin isterseniz.

Bizde daha yeni geçtik ama araştırmalarım kadarı ile size cavap vereyim.Google / E Defter başvuru sorulama yazın , vergi no ve yetkili kişi soyadı vb bilgileri girdiğinizde başvuru belgenizin çıktısını alabilirsiniz ,ben aldım,E defter sistemine mali mühür ile girdiğinizde bilgilerinizde güncelleme yapabiliyor olmanız lazım bir deneyin isterseniz.
Hocam, e defter basvurusunu nasıl yaptınız.
Bütün tarayacilardan denedim,Java ekle kaldir hee yolu denedim. Basvuru dormunu onaylamiyor.
Bunun kolay bir yolu var mi?
Tek ben mi yapamıyorum?

Hocam, e defter basvurusunu nasıl yaptınız.
Bütün tarayacilardan denedim,Java ekle kaldir hee yolu denedim. Basvuru dormunu onaylamiyor.
Bunun kolay bir yolu var mi?
Tek ben mi yapamıyorum?
Ben yarım gün denedim anca oldu ,java 32ve 64 bit aynı sürüm olacak,ikisi de yüklü olsun ,javada güvenli site olarak başvuru olan siteyi ve e defter sitesini ekleyin, kart okuyucu ve akis kart sistemini tekrar kurun veya yaplandırın ,internet explorer dan yaptım oldu ,bunları deneyin istersenizn,Allah kolaylık versin