e-Fatura

Arkadaşlar

E faturayı isteyen her firma bastırabiliyor mu ?

Teşekkür ederim

Ynt: e-fatura

Siz başvuruyu yapıyorsunuz,gerekli incelemelerden sonra uygun görülürse e-faturaya dahil ediliyorsunuz.Ne amaçla uygulayacaksınız bilmiyorum ama iyi araştırın derim.Mesela en basiti bana fatura kestin,ama ben sisteme kayıtlı değilim,bu sefer hiç bir anlamı olmuyor.Başvurmadan kesinlikle iyice araştırın.Maliyetini,getirisini,götürüsünü.

Su faturası için
Sayın yeterlilik, olumsuz ne yönleri var ? Olumlu olarak bize ne faydası sağlayabilir sizce evrak yükünden kurtulmak ve muhasebe programına entegre ise annda fişleri kesmek dşında

Teşekkür ederim

Sayın Ant Z,sorunuzu açıkca sormadığınız için bende normal şirketlerin e-fatura sistemine kayıt olması olarak anladım :)

Su,telefon,adsl gibi e-fatura uygulamalarının tabikide hiçbir sorunu yok.Yanlış anlaşılma oldu yani ;)

Doğru Söylüyorsunuz

Ben şimdi tam net soracağım,

Site olarak sitede oturanlara suyu biz alıp faturalandırıyoruz, sitedeki bu faturaları e fatura ile kesip mail adreslerine göndermek istiyoruz mümkün müdür onu ögrenmemiz gerekli

Teşekkür ederim

İ

İrem35

Ziyaretçi

su faturalarını İSKİ den e-fatura şeklinde kestirip, mail adreslerine gönderebilirsiniz.

İrem hanım

1000 tl geliyor örnek olarak 250 ortağa bölüyoruz