fonradar

E-use 3.cd Hakkında

Merhabalar ..

Ben 2006/01 döneminde stajıma başladım. 2.CD min slaytlarını bitirdim ve 3.Cd yi bilgisayarıma taktım. Doğal olarak teste tabi tutuldum ve başarılı oldum.

Bundan sonra 3.CD deki slaytlara başladım. Fakat finansal muhasebe dersine girdiğim zaman 1. Slaytta bekliyorum. sebebi ise 2.Slayta geçmem için gerekli olan alttaki butonun olmayışı. Slaytları ilerletmem için gerekli olan buton yerinde yok ne hikmetse. yani 2.slayta geçemiyorum.

Acaba aynı problemle karşılaşıp ne yapmam gerektiği konusunda bana bilgi verecek birisi var mı ?

Şimdiden teşekkür ederim. Herkese kolay gelsin.

Ynt: E-use 3.cd Hakkında

Benzer problem le karşılaşmıştım şu an hangi cd hangi slayt olduğunu hatırlamıyorum, slaytta normal üstü bir süre beklemiştim buton çıkmıştı.

Selam
Bende bir çözüm yolu önermek istiyorum.
ders sayfasının yanındaki ders içeriklerini gösteren listeden de tıklayarak sayfaları geçebiliyoruz.

Denemekte fayda var. Kolay gelsin.....

Ogün Güneş ' Alıntı:
Benzer problem le karşılaşmıştım şu an hangi cd hangi slayt olduğunu hatırlamıyorum, slaytta normal üstü bir süre beklemiştim buton çıkmıştı.

Slaytta yarım saat kadar bekledim ama fayda yok
ilerlemek için kullandığımız turuncu daire içerisinde sağa bir ok olması lazım normalde
işte o buton hiç yok

a.koç ' Alıntı:
Selam
Bende bir çözüm yolu önermek istiyorum.
ders sayfasının yanındaki ders içeriklerini gösteren listeden de tıklayarak sayfaları geçebiliyoruz.

Denemekte fayda var. Kolay gelsin.....

Yandaki içindekiler listesinde sadece giriş var
" içindekiler bölümüne konu başlıkları slaytlar izlendikçe eklenecektir " yazıyor
yani o bölümde konulara tıklayıp slayt değiştirme imkanım yok.

Problem sadece finassal muhasebe dersinde sanıyordum ama diğerlerindede çıktı
bazı derslerde 2-3 slayt ilerliyorum. sonra yine çıkmıyor buton. orada kalıyorum.

Ne yapacağımı şaşırmış bir durumdayım.
Yinede ilginiz için her ikinizede teşekkür ederim.

merhaba
tesmerle görüşsendin
onlar olmazsa yeni cd gönderirler

iyi çalışmalar

Tesmerle görüştüm. Programı bilgisayarımdan kaldırıp tekrar yüklettiler.
Şimdilik problemim hallolmuş gibi. İnşallah ileride aynı sıkıntıyı tekrar yaşamam.
İlgilenen arkadaşlarıma teşekkür ederim. Ne zor şeymiş şu interaktif eğitim :mad: