fonradar

e-use cd

eylül stajyeriyim. ilk cd geldi başladım çalışmaya. not tutarak çalışıyorum hem de. bu cd lere çalışanlar faydasını gördünüz mü cd lerin? çalışmaya değer mi?

Ynt: e-use cd

Merhaba
cdlerin pek faydası olduğu söylenemez. Konuların detayına fazla inmiyor ve en önemlisi güncel değil. İnsan düşünmeden edemiyor: amaç para mı yoksa eğitim mi?

bende 1. cd yi bitirdim.artık bir yola girdik.seçim hakkımız pek yok hatta hiç yok o yüzden sistemi eleştirmekten vazgeçtim.düşündüğüm tek şey yeterliliği vermek.cd lerin faydası ve başka amaçları ise tartışılır

ben not alarak çalııyorum bi de cd lere, kendi anlattıkları konuları temel alıp soru hazırlarlar diye.

turmob maalesef nerden para götürürüz sorusunu hiç es geçmiyor. her fırsatı değerlendiriyor.

arkadaşlar bende 1 cd yi bitirdim saçma sapan ama çok az işe yarayacak bilgi var bence boşuna kafa yormayın ben sadece cdleri btirmkele uğraşıyorum gerisi onların olsun oşuna kafa yormayın bence

ben daha ilk cd yi bitiremedim.

ikinci cd geldi bugün. ne yapacam bakalım.

yapacağın şey belli 1.cd yi bitireceksin sonra sınavı geçeceksin ve sonra da 2. cd ye başlayacaksın.eğer sorun oluyorsa gönder ben bitireyim 2. cd nin de yarısındayım

marbling ' Alıntı:
cd yi bitirdim ama sınavdan 40 aldım. nasıl 60 alırım ki ???
sınav sorularını bir kağıda yaz sonra konulardan cevaplarını ara sonuç olarak geçersin ben öle yaptım ;D zaten sınav olurken süre yok rahat rahat yazarsın soruları kolay gels :pin ..

tşk ederim. peki istediğimzi kadar sınava girebiliyoruz yani sonuçları kimse gormuyomu

marbling ' Alıntı:
tşk ederim. peki istediğimzi kadar sınava girebiliyoruz yani sonuçları kimse gormuyomu
yok ya tek dertleri 450 tl yatır cd leri yalandan da olsa bitir bu kadar zaten 9 cd bittiğinde birde tabi BÜTÜN ÖDEMELERİ YAPINCA 450 tl son olarak bilgisayardan çıktı alacaz böylece cd muhabbeti bitecek çevrim içi destek yazan yer var cd nin içinde hepsinde orda sertifika yazıyor son işlem bu olacak 9 cd bittiğinde bu sınavlardan aldığımız notlar bişeyi etkilemiyor haberiniz olsun internetten sadece cd yi bitirip bitirmediğimiz birde ücreti yatırıp yatırmadığımız dikkate alınıyor ... ben kaçıncı seferde geçtiğimi bile hatırlamıyorum 1 cd yi 5 mi 6 mı neyse işte ... ;)

kubil ' Alıntı:
marbling ' Alıntı:
yok ya tek dertleri 450 tl yatır cd leri yalandan da olsa bitir bu kadar zaten 9 cd bittiğinde birde tabi BÜTÜN ÖDEMELERİ YAPINCA 450 tl son olarak bilgisayardan çıktı alacaz böylece cd muhabbeti bitecek çevrim içi destek yazan yer var cd nin içinde hepsinde orda sertifika yazıyor son işlem bu olacak 9 cd bittiğinde bu sınavlardan aldığımız notlar bişeyi etkilemiyor haberiniz olsun internetten sadece cd yi bitirip bitirmediğimiz birde ücreti yatırıp yatırmadığımız dikkate alınıyor ... ben kaçıncı seferde geçtiğimi bile hatırlamıyorum 1 cd yi 5 mi 6 mı neyse işte ... ;)

tşk ederim bende boşuna stres yapıyodum dediğini yaptım ve ikinci cd ye gecebıldım:)

marbling ' Alıntı:
kubil ' Alıntı:
marbling ' Alıntı:

tşk ederim bende boşuna stres yapıyodum dediğini yaptım ve ikinci cd ye gecebıldım:)
böyle yaparak biteck cdler ne yapalım işte oyunu kuralına göre oynayacaz ... ;D

bende cd sonunda sınav olucam diye iyice stres yapmıştım hiç gerek yokmuş çok ciddiye alınacak bişey değilmiş...

e-use cdlerini netbookta takip etme imkanı olabilir mi?

cd takmadan e-use çalışmaz. yani takip edemzsin.

Usb ile bağlanabilen harici bir cd sürücü alıp kullanabilirsin herhalde.