fonradar

Eğitime Destek (Lütfen Destek)

• Konbuyu başlatan Ogün Güneş
  • Başlangıç tarihi
O

Ogün Güneş

Ziyaretçi
değerli forum üyeleri arkadaşım muşun köyünde öğretmenlik yapıyo okullarının bir çok şeye ihtiyacı var bana dediği bir şey çok dokundu atatürk portresi yok türk bayrağı delik deşik ben kendimce destek olucam eğer sizlerde destek olmak isterseniz nasıl destek olacağımızı kararlaştıralım en azından bir okulumuza sahip çıkalım 200 öğrencili ama 50 sırası eksik camları kırık bir okul
lütfen

DEGERLİ OGÜN GÜNEŞ

hassasiyetiniz için teşekkürler yardım için ise bir hesap numarası belirlensin isteyen oraya gönderebilir

taner ozturk

tamam, şunu size garanti ederim yardımlarınız yerine ulaşacak
kendi hesap numaramı veriyorum bağışlar toplandıkça arkadaşımın hesabına aktarıcam dileyenlere okulun adına kadar her türlü bilgiyi vermeye hazırım ayrıca burada bağışta bulunanların isimlerini ve bağış miktarlarını her türlü bilgiyi vermeye de hazırım gönül rahatlığı ile bağış yapabilirsiniz
......
..............
....................

ilerleyen zamanda okulun fotolarını da buradan sizlere ulaştırmaya çalışıcam

not: hesap nolarını kaldırdım

bi güncelleyelim belki hafta içinde bişey olur

Sayın Ogün,

elbette iyi niyetlisiniz ama yanlış iş yapıyorsunuz,

kendi hesap numaralarınıza burdan bağış toplamak sizi zan altında bırakacaktır,

okulların durumu hakkında çok doğru şeyler yazmışsınız ama çözüm bu değil,

bir arkadaşınız olarak yardım toplarken sadece ayni yardım toplamanızı tavsiye ederim.

bilmem hiç o açıdan düşünmemiştim yardımın yerine gideceğinden o kadar eminim ki kafamda hiç bi tereddüt , yardım edebilecek durumu olan etsin ben zan altına girerim hiç önemli değil yeter ki o öğrencilere bişeyler verelim, ki arkadaşlarımı ziyarete de gidecem fotoları yapıalnları alınanların fotolarını da gönderirim alnımın akı ile çıkarım ama para harici yardım yapabilecek olan varsa okul adresini de verebilirim