zirve

Ek-1' in Geç Verilmesi

  • Konbuyu başlatan hakankaraalp
  • Başlangıç tarihi
H

hakankaraalp

Ziyaretçi
meraba, mart ayı ek-1 işçi giriş listesini süresi içinde bildirdik yalnız 2 işçimizi bu listeye eklemeyi unutumuşuz bu iki işçi için yeniden bildirim verirsek süresi dışında olduğu için hiç bildirilemeyenlerde olduğu gibi her bildirilmeyen işçi için yine 150 ytl para cezası uygulanacakmı. Kısacası ek-1 bildirimini yasal süresinden sonra vermekle hiç verilmemesine aynı ceza mı uygulanır .
 
Üyelik
21 Tem 2005
Mesajlar
365
Ynt: Ek-1' in Geç Verilmesi

hiç vermeyin ve rahat olun..bişey olmaz..Ben 2 yıldır hiç göndermiyorum..Ceza falan ne gördüm ne duydum..Boşuna angarya..
 
Üyelik
27 Ocak 2007
Mesajlar
545
Ynt: Ek-1' in Geç Verilmesi

günlük süreçte kimse arayıp sormuyor Ek1 - Ek2 evraklarını, ancak işçi şikayeti veya inceleme gibi bir durum ortaya çıkarsa bu evraklar için ince eleyip sık dokuyorlar.

bilginize..
 
Üyelik
26 Şub 2008
Mesajlar
41
Ynt: Ek-1' in Geç Verilmesi

eğer müfettiş inceleme yaparsa tespit edilir yoksa kimse fark etmez. muratt arkadaşım eğer tespit ederlerse geirye dönük ceza yersin haberin olsun
 
Üyelik
25 Ocak 2008
Mesajlar
67
Ynt: Ek-1' in Geç Verilmesi

Bizim başımıza geldi. Biz geç verdik hiçbir şey olmadı. Hatta tam 1 yıl geç verdik. Ordaki yetkili hiçbir şey söylemeden kabul etti. Ceza falanda gelmedi. Bence verin geç olsun sorun değil.
 

Benzer konular

Üst