Etik Eğitim -Türmob

AKDENİZ36

Katkı Sunan Üye
Üyelik
9 Ağu 2010
Mesajlar
216
Konum
DİYARBAKIR
etik eğitim turmob tarafından açılmış ne olduğunu meslekte ne avantajları olduğunu tam anlamdım
bu eğitime katılanlar ne için katılıyor yazabilirler mi?
 
Üyelik
12 Şub 2006
Mesajlar
747
Konum
istanbul
hiç bir avantajı ve faydası yok hikayeden trişka sadece kafa ütüleme göz boyama maksat iş yapıyor görünmek birde utanmadan para talep edip banka hesap numaralarını veriyorlar maksat her zaman olduğu gibi gariban milleti çaktırmadan çok büyük ve güzel işler yapıyor görüntüsünde söğüşlemek
 
Son düzenleme:

AKDENİZ36

Katkı Sunan Üye
Üyelik
9 Ağu 2010
Mesajlar
216
Konum
DİYARBAKIR
o kadar eğitim veriliyor dört yıllık okul bitiriliyor yıllarca staj ve staj süresince sınavlar oluyor ama yinede mali müsavirlik mesleğini bir tanıma oturtamıyorlar.

bence sadece muhasebeci yetiştirseler daha iyi olur faturları alan sınıflandıran ve defterlere işleyen kişiler olsak bizede muhasebeci deseler daha yararlı olur.

mesleği o kdar çarpıttılarki eminim TURMOB tan kaç kişi merkez bankasının görevini tam bize açıklar her halde bir kaç kişi çıkar o da eksik kafa karıştırıcı bir açıklama yapar.
yani meslek soyut bir meslek oldu ülkemizde muhasebenin ilk çıktığı dönemi örnek alsak daha net bilince varırız sümerbank fabrikaları muhasebe için örnek fabrikalardı keşke bu fabrikalr kapanmasaydıda muhasbeyide devam ettirseydiler

eminim tek kayıt sisitemi çift kayıt sisteminden daha yararlı duruyor önümüzde
 

Benzer konular

Üst