fonradar

Evet Stajerler SMMM Başlama Sınavı İstatistikleri

K O N Y A L I

Katkı Sunan Üye
Ewet arkadaşlar herkez aldığı notu yazsın ve sınavı değerlendirelim.

58,884 BAŞARISIZ

Sevgili Konyalı arkadaşım ve hatta can ciğer kankim,

Notunu yazdıktan sonra büyük harflerle başarısız yazdığına göre bu sonuç seni gerçekten kötü etkilemiş. Herşey tecrübeyle sabit. Sınavı almak ne kadar doğalsa alamamakta bir o kadar doğal. Geçer not alamayan tüm arkadaşlar bence hiç üzülmeyin. Hepimiz geçtik bu yollardan sonuçta. Emek veren mutlaka emeğinin karşılığını alıyor bir gün. Herkese kolay gelsin.. İyi çalışmalar...

Merhabalar.
Bir arkadaşım 59 alan ve 12 kültür neti yaparak 60 aldı. Bu ikinci girişi ve bilgisine kesinlikle güvendiğim birisi. Ancak ilk sınavda kazanamamıştı. Tecrübe oldu, ikincisini pek çalışmadan kazandı. Biraz sabır ve biraz daha gayretle çok rahat geçilecek bir sınav. Ta ki moraller sıfırlanıncaya kadar.
Herkese kolay gelsin.

Merhabalar ;

Öncelikle bu sınavı kazanan arkadaşları tebrik ederim, kazanamayan arkadaşlarada bundan sonraki sınavlarda başarılar dilerim ....

Bu 12 Kasım 2005 tarihindeki sınav benim ilk sınavımdı. 72,359 alarak bu sınavı kazandım. İlk denememde bu sınavı kazandığım içinde çok büyük bir mutluluk yaşadım.

Sınav zor değil ama çalışmak lazım.

İlk Sınav Denememdeki İstatiklerimde Şöyle :

Genel Kültür ve Yetenek

Doğru : 13
Yanlış : 7
Başarı : 58,556

Alan Bilgisi

Doğru : 70
Yanlış : 30
Başarı : 75,120

AĞIRLIKLI BAŞARI PUANI : 72,359

Saygılar ...

staj hakkında

arkadaşlar stajda geçen süre emekliliği etkiliyor mu acaba sağlıktan falan da yararlanılıyor sanırım saygılar

Re: staj hakkında

maykas' Alıntı:
arkadaşlar stajda geçen süre emekliliği etkiliyor mu acaba sağlıktan falan da yararlanılıyor sanırım saygılar
staj süresince ssk lı oluyorsun

MERHABA

SINAVI GEÇEN ARKADAŞLARI TEBRİK EDERİM DÜZENLİ BİR ÇALIŞMAYLA YAPILMIYCAK BİR SINAV DEĞİLDİ BİDE BANA ÇOK KOLAY GELDİ

GENEL KÜLTÜR GENEL YETENEK
DOĞRU 15 YANLIŞ 5
ALAN
DOĞRU 73 YANLIŞ 27

PUAN 76,404

merhaba arkadarşlar kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.Kazanamayanlara ise diğer sınavda başarılar....
12 kasım sınav sonucum:
İlk Sınav Denememdeki İstatiklerimde Şöyle :

Genel Kültür ve Yetenek

Doğru : 15
Yanlış : 5
Başarı : 64,952

Alan Bilgisi

Doğru : 68
Yanlış : 32
Başarı : 72,736

AĞIRLIKLI BAŞARI PUANI : 71,439

saygılar