Eylül 2009'da staj başlatanlar nerdesiniz.?

marbling

Katkı Sunan Üye
eylül 2009 da stajını başlatan arkadaşlar cd lerden çalışıyomusunuz ? yada nasıl hazırlanacaksınız paylaşımlarınızı bekliyorum...

Ynt: eylül 2009'da staj başlatanlar nerdesiniz?

selam eylülde başlayanlardanım :p cd çalışılacak bi tarafı yok 1 cd yi bitirdim ben son 1 yıl içerisinde istanbul deha kurumlarında yeterlilik kursuna gitmeyi düşünüyorum :mad:

ben daha cd yi bitiremedim. aslında ben bu üç yılda her seyi öğrenip tam donanaımlı olmak istiyorum ama pek mümkün olmıycak gibi görünüyor. yaptığımız iş kadarını öğreniyoruz malesef

slm bende 2009 eylülde başladım staja.cd im daha bitmedi ne zamana kadar bitmesi gerekiyo bilen varmı??

Ocak sonuna kadar sanırım ocak sonlarına doğru ikinci cd gelecekmiş :-\

hımmm umarım yetişir ayın sonuna kadar :-(((

tşkkürler ayrıca

Ynt: Eylül 2009'da staj başlatanlar nerdesiniz.?

ben cd ye doğru düzgün başlamadım bile :(bitiremezsem ne olur? :(

arkadaşlar bu cd ler çok sıkıcı her slaytı yazıyorum cd sonunda ne tür bi sınav olduğuu bilmediğim için nasıkl çalışılır başka???

Belki gerçekten cd'den çalışanlar vardır ama benim tahminim 10 kişiden 9'u tıklama programıyla slaytları geçiyordur.

Buçuklu sayı vermek istemediğimden 9 dedim.

Tabi bu benim tahminim.

bu tıklama işlemi nasıl oluyor bilen sölese çok iyi olur

holden17 ' Alıntı:
Daha önce birçok kez verildi sanırım bu forumda.

http://forum.alomaliye.com/index.php?topic=13851.0

Buradan indirip kurabilirsiniz.

http://uploaded.to/?id=ozj33t
ben tıklama programını indirdim kurduk ama slaytlar ilerken yerinden ileriye gidiyor yine bilgisayarın başında durmam gerekiyor pek bir anlamı kalmıyor neden acaba böyle sorunu olan varmı cd nin içinde ileri üzerinde f9 bastığımda otomatik ilerliyor ama sonra fare de yerinden oynuyor bi çare

Mouse'u yerinden çıkarıyorum ben.

bende eylül 2009 da stajımı başlattım 1.cd bitti 2. cd yi de yarı ettim gibi.zor bir yola girdik gibi inşallah hepimiz dilediğimiz kariyeri yaparız.cd ler işin hikayesi gerek üniversitede gerekse hazırlıkta bu dersleri gördük hala istatistik dersi alıyoruz yahu

holden17 ' Alıntı:
Mouse'u yerinden çıkarıyorum ben.
denedim ama yinede slayt bitince ileri nin içerisinden dışarı atıyor hatta kılavye ve mause ikisinide çıkartmama rağmen olmadı neden acaba ilerinin içinde f9 basıyorum sonra ilerinin üzerinde bırakıyorum mausu ama olmadı seisn gibi fareyi çıkarttım olmadı başka bir yerden ayarımı var acaba

arkadaşlar son dakika haberi veriyorum 2. cd yi de bitirdim yalnız sınavı henüz çözmedim

merhabalar,
ben de 2009 eylül stajeriyim.uzun bir süre var..benim hatırlatmak istedğim konu cd'lerin zamanında bitirilmesi,aksi taktirde staj iptal edilecekmiş.

maalesef hassas bir süreç staj dönemimiz o yüzden her şeyiyle dikkatli olmamız gerek arkadaşlar küçük şeyler yüzünden stajı riske atmaya değmez kazanmak bir dert stajı tamamlamak bir dert yeterlilik bir dert belgeyi alabilmek ise ap ayrı bir dert maddi manevi herkese kolay gelsin