fonradar

Finansal Muhasebe-Yusuf Sürmen Çalışma Yöntemleri

Merhaba Arkadaşlar
Ben de tek dersten 3 sınavdır zat-ı muhterem Yusuf Sürmen barikatını aşamayanlardanım.Bu dersten sınavda başarılı olmuş veya sonraki sınavda kendisini başarılı olabilecek durumda hisseden arkadaşlar fikir yardımında bulunabilirlerse çok seviniriz.

Forumu incelediğimde vakaları getiren bir grup olmuş.Biz bu grupta olma şerefine erişemedik.Bu grupta ki arkadaşlar ilk mesajlarında organizatörleri aracılığı ile yardımda bulunamayacaklarını baştan ifade etmişler.

Ancak hala yardımseverlik duygusunu kaybetmemiş ve paylaşımcı kültüre inanan arkaaşlar varsa bu konu altında kitap tavsiyesi,çalışma yöntem ve materyal paylaşımı yapabiliriz.

Saygılarımla

Ynt: Finansal Muhasebe-Yusuf Sürmen Çalışma Yöntemleri

bukonuda yardımlaşırsak güzel olucak bende iki sınavdır giriyorum en kolay bulduğum dersten kalıyorum ilk sınavdı kaldım bidahakine kesin geçerim dedim bu seferde olmadı bilançoya kadar hepsini yaptım tam 12 sayfa yazdım yevmiyelerimde yanlışlarım vardı ama kalıcak kadar olduğunu sanmıyorum sınav soruları kaç kere çözdüm elimdeki kaynaklara çalıştım elimden geleni fazlasıyla yaptım ama olmadı şuan piskolojim çökmüş durumda neye çalışıcam nasıl yapıcam bilemiyorum itiraz edicem ama faydası olucakmı bilmiyorum bu kadar az puan alabilmek şaşırtıcı

tamam notları ücreti karşılığında nasıl temin edebiliriz

hocanın ders notlarına ulaşabilsek en azından çözüm yöntemleri hakkında fikir sahibi olurduk
temmuz sınavındaki soruları uygulamada ve teoride bize öğretilen tek düzen hesap yöntemine göre çözdüğüm halde kaldım bu dersten

Arkadaşlar notlara nasıl ulaşıcaz yusuf sürmenin vakaları diye bişeyler yazıyodu bazı yerlerde ama tam bilgisi olan varmı

Burada daha önce bir arkadaş tarafından paylaşılmış Yusuf sürmen vize notlarını rapid e attım.İlk gönderen arkadaşa teşekkür ederek devamını ümit ediyoruz.Burada az bir kısım var.
Daha önce ki arkadaşların yaptığı gibi vakalara ulaşabilmemiz için trabzon da yaşayan okuyan veya çevresi olan bir arkadaş aracılığı ile kırtasiyeye ulaşmamız lazım.

http://rapidshare.com/files/420334080/Smmm.rar%20(MD5:%2035ABC28937A208F3E09004C00731EDB0)

Arkadaşlar ben de istiyorum notlardan.Ne yapmamız gerek?Ayrıca arkadaşımıza duyarlılığından ötürü de çok tşk ediyorum.

Yusuf SÜRMEN kitaplarına yada notlarına takılmayın sürpriz varolabilir.

Bir bildiğiniz var gibi.İnşallah hayırlı haberler gelir.Şu sıkıntıdan kurtuluruz

Var, var bildiğimiz bir şey var .... Özellikle bu kişinin kitapları yada notlarına takılıp kalmak Aralık sınavı için boşuna uğraş olacaktır.

smmmkaradag ' Alıntı:
Var, var bildiğimiz bir şey var .... Özellikle bu kişinin kitapları yada notlarına takılıp kalmak Aralık sınavı için boşuna uğraş olacaktır.

Bildiğinizi bizle de paylaşsanız nasıl olur ?

arkadaşlar bir doçent tanıdığımdan aldığım habere göre yusuf sürmen olmayabilir olsa bile büyük ihtimalle olmaz çok basit soracaklar çünkü bu kadar yığılma yapamazlar yanimaliyette olduğu gibi inşallah hepimiz şu gıcık dersi daha doğrusu gıcık hale getirene inat geçeriz ve ruhsatı alırız mail attın yusuf sürmen hocaya sıkıntılarımızı anlatın veya bize kaynak tavsiyesinde bulunması için belki egosunu yener

OZZYY ' Alıntı:
arkadaşlar bir doçent tanıdığımdan aldığım habere göre yusuf sürmen olmayabilir olsa bile büyük ihtimalle olmaz çok basit soracaklar çünkü bu kadar yığılma yapamazlar yanimaliyette olduğu gibi inşallah hepimiz şu gıcık dersi daha doğrusu gıcık hale getirene inat geçeriz ve ruhsatı alırız mail attın yusuf sürmen hocaya sıkıntılarımızı anlatın veya bize kaynak tavsiyesinde bulunması için belki egosunu yener

ben mail attım arkadaşım henüz bi dönüş olmadı maalesef

nasıl sorular gelebilir ilk kez girecem arkadaşlar

herkese merhaba

malum aynı dertten muzdaribiz ve çok vaka çözerek bu sınavı aşacağımız düşünüyorum, benim formda anlamadığım birşey var bir grup ellerine vaka örneklerini geçirmiş ve biz ulaştık bulduk sizde ulaşın diyorlar özllikle I34TANBUL bu arkadaşı buradan birkez daha kınıyorum.

ben 3. kez gireceğim bu sınava elimdeki Sürmen hoca kitapları ve kitap arkasındaki hocanın vaka larını tekrar tekrar çözerek mantığını ezberleyeceğim, olacağına inanıyorum. (36 ve 37 ile kaldım)

benim sizlere katkım şöyle olabilir elimde, geçen seneki vize ve final soruları var (sitesinden cevapları ile yayımlıyor) isteyen arkadaşlara mail atarım. (kitap temini içen tel bilgisi özelden verebilirim)

ayrıca o 150 sayfalık teksi bulabilirsem taratacağım ve isteyen herkese mail atacağım.

burası paylaşım sitesi, paylaşacağız, paylaşacaksınız yada buradan gideceksiniz (anlayan anlamıştır), bazıları Yusuf hocaya egolarını tatmin ediyor diye yazmış, bu paylaşım sitesinde ondan beterleri varmış bunu gördük........
içimden çok şey yazmak geliyor ama yazmayacağım

arkadaşlar bende bulmaya çalışıyorum inşallah bulursam herkese yollayacağım yedi düveni birbirine kattım arıyorum.

vakkasozkin ' Alıntı:
nasıl sorular gelebilir ilk kez girecem arkadaşlar

Neler gelmez ki yani organik bilanço teorisinden tutunda, efendim şirkete bir temizlikçi geldi şundan muaf buna tabi, şukadar para verdik bunun kaydını yapın gibisinden sorular bile mevcut. Adamın kafası atarsa bırakmak için yapmayacağı şey yok ve bu adam gerçekten ters bir adam sanki memlekette kimse kalmamış gibi özenle seçilmiş biri.
Alttan gelen stajer yokken bence gelecek sınavda da kimse kolay soru beklemesin yoksa herkes kazansa alttan gelen stajer yokken adamlar kimi sınava sokacak.

azaklı kardeşim özelden cevap yazamadı limitim dolmuş, formu kullanmayıda pek bilmiyorum mail atarsan mailleşiriz.

muhasebe ile cebelleşiyoruz.
senin sonuçlar nasıl

kardeş mail adresini gizlemişsin direkt mailine yok.aynen muhasebe ile cebeleşiyorum.

bu muhasebeden nasıl geçecez.Notu neye göre veriyor anlamadım gitti ???